Телефони з питань підключення: 0984662498, 0992902866, 0933380023
Київстар інтернет в Днепре (Днепропетровске)Інтернет Київстар » Тарифы у Дніпрі ✅ Тарифи » Підключення до мережі Київстар в Днепре (Днепропетровске)

Тарифи інтернету та ТБ провайдера Київстар в Днепре (Днепропетровске)

Тарифи та підключення інтернету в Днепре (Днепропетровске) від провайдера Київстар

Домашній інтернет в Днепре (Днепропетровске) від інтернет-провайдера Київстар.

Інтернет провайдер Київстар в Днепре (Днепропетровске) пропонує найкращі тарифи серед інших провайдерів у 2024 році. Практично всі жителі великих та малих міст, які проживають у багатовартирних будинках, можуть скористатися пропозиціями провайдера Київстар та оцінити стабільність та якість роботи послуг інтернет та ТБ. Мережа інтернет у наш час дає безліч можливостей цікаво проводити дозвілля, спілкуватися з родичами чи просто з іншими людьми і навіть працювати та заробляти гроші не виходячи з дому. Швидким доступом в інтернеті користуються вже більше половини українців, але далеко не всі інтернет-провайдери в Днепре (Днепропетровске) здатні гарантувати якість послуг, що надаються всім своїм клієнтам. Але з упевненістю можна сказати, що всі користувачі підключивши домашній Київстар оцінять надійність, якість і відкриють для себе великі можливості при користуванні послугами інтернет і ТБ, що надаються провайдером в Днепре (Днепропетровске). Компанія приділяє особливу увагу надійності домашнього інтернету, а також прагне надати сервіс максимальній кількості абонентів у всіх містах України, де це можливо зробити, використовуючи кабельний спосіб доступу до інтернету.

Яким способом і яку технологію використовує Київстар інтернет провайдер в Днепре (Днепропетровске) для виконання підключення.

Для можливості своїх клієнтів стабільно працювати в мережі, не залежно від завантаженості каналу інтернет-доступу, компанія Київстар обрала технологію підключення своїх послуг в Днепре (Днепропетровске), під назвою FTTB. Даний тип підключення передбачає заклад спеціального оптоволоконного кабелю до багатоквартирного будинку та встановлення надійного обладнання доступу до мережі. Від обладнання Київстар надалі прокладаються кабелі у квартири всіх бажаючих підключиться до інтернету мешканців будинку. Вибираючи інтернет-провайдера в Днепре (Днепропетровске), найчастіше люди хочуть бачити стабільний інтернет канал, що дозволяє безперебійного перегляду відео контенту, фільмів, серіалів, прослуховування музики, можливість грати в онлайн ігри та використовувати інші розваги. Також інтернет для багатьох українців став важливим джерелом заробітку, тому для таких користувачів якість інтернету відіграє особливу роль і при виборі провайдера саме цей фактор стає ключовим, навіть не зважаючи на вартість тарифних планів. Виходячи з цього, провайдер високошвидкісного інтернету Київстар гарантує потенційним клієнтам в Днепре (Днепропетровске) заявлену швидкість згідно з обраним тарифом, незалежно від завантаженості мережі, з максимальною пропускною здатністю до 100 мбіт/с.

Кращий провідний інтернет в Днепре (Днепропетровске) на сьогоднішній день - це Домашній інтернет від провайдера Київстар.

Послуга Домашній інтернет від Київстар пропонує унікальні тарифи серед інших провайдерів з безкоштовним підключенням, але тільки для мешканців багатоквартирних будинків. Підключивши Домашній інтернет в Днепре (Днепропетровске) ви не переплачуватимете отримуючи якісний сервіс і користуючись послугою на будь-якому зручному пристрої у вашій квартирі, будь то планшет, комп'ютер, телефон або будь-який інший пристрій. Всього за півціни провайдер Київстар в Днепре (Днепропетровске) дає можливість провести стабільний та якісний інтернет із цифровим телебаченням. При замовленні фірмового роутера від Київстар, наші клієнти отримують хорошу знижку на абонентську плату. Бездротовий та безлімітний Домашній інтернет Київстар в Днепре (Днепропетровске) це ідеальний варіант для використання у вашій квартирі на кількох пристроях одночасно.

Послуги інтернет та Домашнє ТБ в Днепре (Днепропетровске) від провайдера Київстар.

Високошвидкісний інтернет в Днепре (Днепропетровске) підключається з використанням сучасної та надійної технології FTTB, що дає можливість не використовувати додаткового обладнання, за винятком роутера, якщо у вашій квартирі необхідна Wi-Fi зона для підключення. Інтернет-провайдер Київстар забезпечує високу швидкість інтернет-доступу як у великих мегаполісах, так і в невеликих містах та селищах, виключно у багатоквартирних будинках. Підключити бездротовий інтернет у вашій квартирі на швидкості 100 Мбіт/сек виконується всього за кілька годин, досить просто оформити заявку на підключення в Днепре (Днепропетровске). А з обраною опцією WI-Fi роутер, майстер також надасть та налаштує бездротовий доступ у вашій квартирі. Не забувайте і про те, що підключивши інтернет Київстар, вам автоматично підключиться акція, за умовами якої ви отримуватимете щомісячну знижку на абонентську плату.

Скористайтеся кращими пропозиціями щодо послуг доступу в інтернет та ТБ в Днепре (Днепропетровске) від провайдера Київстар.

Користуючись безкоштовним підключенням інтернету та телебачення, ви неодмінно переконаєтеся в цьому самі, і будете задоволені надійністю та якістю роботи послуг. Домашній Інтернет від провайдера Киевстар дає найкращі умови серед інших інтернет постачальників, як за ціною, так і за якістю. Для замовлення підключення послуги інтернету в Днепре (Днепропетровске) достатньо зробити лише кілька кроків. У розділі про підключення ви вибираєте відповідний тарифний план, перевіряєте можливість підключення та наявність обладнання Київстар у вашому багатоквартирному будинку в Днепре (Днепропетровске). Заповнивши форму подання заявки на підключення послуги інтернет та відправивши заявку, протягом години з вами зв'яжеться диспетчер і погодить зручну для вас дату та час виїзду майстра. Також заявку може оформити оператор по телефону, просто наберіть один із номерів, вказаних на сайті Київстар.
Тарифи послуги Київстар ТБ

Тарифи Підписки для
кількох ТБ
Кілкість каналів Оренда тюнера,
грн/міс
Абонплата за ТБ,
грн/міс
Базовый 2 45 120
Семейный 3 45 150
Премиум HD 4 45 200
Акція для тарифів "Дім", "Все Разом.Наснана" та "Все разом.Міць", з якими послуга Київстар ТБ вже включена в вартість тарифів: перші 3 місяці (місяць підключення + 2 повні місяці) буде надана знижка, та вартість їх на цей період становитиме 200 гривень на місяць. Послугу Київстар ТБ в Днепре (Днепропетровске) можливо замовити лише разом із послугою Домашній Інтернет від інтернет-провайдера Київстар. Підключити телебачення можна одночасно з інтернетом або окремо - спочатку інтернет, потім після підключення залишити заявку для підключення ТБ. Щоб підключити послугу Київстар ТБ до телевізора, він має бути Смарт ТБ або знадобиться придбати потрібно ТБ приставку. Якщо ви хочете підключити ТБ на два телевізори, вам відповідно знадобиться два ТБ-тюнери. Ви можете сплачувати щомісячно 45 грн за оренду ТБ-тюнера та користування технічною платформою. Придбати його за повну вартість при підключенні послуги можливо за 1599 гривень. Вартість додаткових передплат для підключення інших телевізорів складає 20 гривень. Послугою Київстар ТБ також можна користуватися і без ТВ-тюнера: на Смарт ТВ (Samsung, LG або будь-якому іншому з системою Android TV) через програму, комп'ютер через веб-інтерфейс, а також на планшеті, смарт приставці або смартфоні через програми для Android та iOS.
Описание ТВ-тюнера

Швидкість до
до 1000 Мбіт/сек
Безкоштовне
підключення
Безлімітні
тарифи
Акції від інтернету Київстар Безкоштовне підключення інтернету Київстар Безлімітні тарифи інтернету

Перевірити можливість підключення


Часто задаваемые вопросы по подключению Киевстар в Днепре (Днепропетровске):

🌍 Сколько стоит подключение интернета в Днепре (Днепропетровске) ❓

Подключение домашнего интернета от провайдера Киевстар бесплатное 💰

🎁 В чем заключается акция WI-FI роутера за 1 гривну ❓

Стоимость роутера в Днепре (Днепропетровске) 700 гривен, которые возвращаются на счет абонплаты 🏠

⚡️ Как быстро можно подключить интернет в Днепре (Днепропетровске) ❓

Подключить интернет от Киевстар возможно на следующий день 🔥

Як вибрати недорогого та якісного інтернет-провайдера в Днепре (Днепропетровске)

Без доступу до мережі інтернет в Днепре (Днепропетровске) та в інших містах, на сьогоднішній день, українцям вже просто важко уявити своє життя. Вибирати інтернет провайдера в Днепре (Днепропетровске) з кожним днем ​​стає все складніше, а часом перетворюється на цілу проблему, тому що для знаходження надійного постачальника послуги, який володіючи достатніми технічними засобами, зміг би забезпечити комфортну та безпечну навігацію по просторах Мережі, доводиться виконувати підключення кожного з провайдерів. .

Ваш комфорт та ефективність перебування в мережі безпосередньо залежить від провайдера, тобто від організації, яка бере на себе обов'язок в Днепре (Днепропетровске) максимально швидко та якісно постачати інформацію зі світової павутини безпосередньо до вашого комп'ютера, на заявленій швидкості та без перебоїв. у роботі.

Глобальна мережа виконує роль всесвітнього сховища величезної кількості інформації та отримати доступ до цього бездонного моря даних не так вже й складно. Достатньо просто вибрати відповідного інтернет-провайдера в Днепре (Днепропетровске) і підключитися до інтернету. Важливим критерієм вибору буде економічна складова, тобто, простіше кажучи, адекватна вартість тарифних планів.

Адреса покрытия сети провайдера Киевстар в Днепре. Подключить интернет от провайдера Киевстар доступно во всех районах Днепра: Самарском, Ленинском, Красногвардейском, Кировском, Индустриальном, Жовтневом, Бабушкинском и Амур-Нижнеднепровском. Адреса домов города Днепр, в которых есть возможность подключения интернета:

Условия подключения в Днепре интернет доступа от провайдера Киевстар.

Всем новым абонентам, которые захотят воспользоваться домашним интернетом, достаточно прдать заявку по телефонц. Обязательным условием работы услуг ТВ и Интернет от Киевстар является своевременное пополнение лицевого счета. Каждый месяц, начиная с даты подключения интернета от Киевстар в Днепропетровске в вашей квартире, ваш ЛС должен быть оплачен абонентской платой на стоимость месячного пользованияния услугами. В случае, если сумма вашего тарифного плана не будет внесена, доступ будет отключен на следующий день и возобновиться он только после того, как будет пополнен счет. Внести деньги на счет можно любым удобным способом. Это получится сделать через кассу в банке, специальные терминалы для оплаты, установленные в крупных торговых точках. Снятие абонентской платы за пользование дополнительными услугами происходит одновременно со списанием денег за доступ в интернет.

Лучший домашний интернет в Днепропетровске от Киевстар

В Украине всё больше квартир или домов, получили возможность доступа в глобальную сеть. В настоящее время практически невозможно найти такую сферу деятельности человека, которая бы не была связана с работой в интернете. Продвинутые пользователи постоянно ищут варианты, позволяющие сделать пребывание в интернете не только качественнее, но и дешевле. Интернет на данный момент используется повсеместно. Провайдер Киевстар готов помочь и предложить именно такой интернет в Днепропетровске. Подключившись к нему, вам никогда больше не придется искать повода сменить провайдера, так как компания гарантирует качество заявленных услуг.

Узнать об интернет-провайдере Киевстар в Днепре

О провайдере Киевстар знает в нашей стране каждый житель. Многие успели убедиться в нашей качественной работе. Сегодня мы предлагаем вам воспользоваться новым доступом в интернет. Он вполне соответствует европейскому уровню. Вашему вниманию представляем безлимитный широкополосной доступ на скорости больше 100 Мбит/с. Тем, кому не требуются для работы такие высокие данные, мы готовы подключить домашний интернет от провайдера Киевстар в Днепропетровске, работающий на скорости 100 Мбит/с. Даже рассчитанного на минимальные характеристики тарифного плана, с головой, будет хватать на все, чем вы привыкли заниматься в глобальной сети. С таким доступом будут идти без проблем любимые игры, запускаться и проигрываться разнообразные ролики, фильмы, мультфильмы. также этот тарифный план позволит без проблем общаться на любимых сайтах, вести переписку в форумах, обучаться. Тем, кому необходим интернет в любой точке квартиры, советуем приобретать пакет с доступом на скорости 100 Мбит/c и роутер. Это небольшое компактное устройство не занимает много места на столе или на системном блоке. Благодаря нему вы сможете входить в интернет с любимого гаджета. Бесперебойно будет работать любое современное устройство, например, ноутбук, смартфон, планшет. При подключении их к сети первый раз, необходимо будет ввести пароль от Wi-fi.

Как сменить тариф интернета Киевстар

Те, кого по каким-либо причинам не удовлетворил выбранный пакет услуг, могут обменять его на новый. За такие изменения не придется платить, если абонентская плата в выбранном тарифном плане будет выше, чем предусматривалась изначально. Изменение после подачи заявки произойдет в следующем месяце. При предпочтении пакета, где абонплата меньше, придется доплатить определенную сумму. Домашний интернет от провайдера Киевстар в Днепропетровске – удобная услуга, которой выгодно пользоваться длительное время. Она обладает одними достоинствами, у нее практически нет недостатков. При проведении сети доступа к интернету, компанией Киевстар используется новейшая европейская технология - Fiber To The Building, благодаря которой оптоволоконный кабель будет в каждом доме, где провайдер предоставляет свои услуги. Подключить интернет в Днепропетровске сейчас можно только в многоэтажных домах, но возможно в скором будущем провайдер Днепропетровска сделать все для того, чтобы частный сектор тоже получил доступ в глобальную сеть.


20-летия Победы ул. - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 13; 15; 17; 23; 25; 29; 31; 35; 37; 43; 47; 49; 49А; 55

8 Марта ул. (Юбилейное) - 11; 13; 15; 17; 19; 28

8 Марта ул. (Жовтневый) - 2; 8; 10

Абхазская ул. - 4; 4А; 6

Авиационная ул. - 14; 31

Алтайская ул. - 51

Араратская ул. - 11

Артековская ул. - 14

Байкальская ул. - 11; 13; 78; 80; 84

Барто Агнии ул. - 2; 5; 7; 10; 12; 13; 17; 19; 39

Батумская ул. - 2; 4; 5; 8; 9; 10; 12; 14; 16; 18; 22; 26; 28; 30; 32; 34; 36; 40; 42; 44; 46; 48; 48А; 50; 52; 54; 56; 58; 60

Белостоцкого пер. - 8; 12; 14; 16; 20

Белостоцкого ул. - 82; 84А

Беляева Замполита ул. - 4; 8; 10; 12; 16; 18; 20; 22

Березинская ул. - 10; 12; 14; 18; 20; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 39; 40; 41; 43; 45

Ближняя ул. - 29; 33

Богданова ул. - 32Д; 32К

Богомаза ул. - 188А; 188Б; 188В; 188Г; 188Д; 190; 192; 196; 198; 200; 202; 204

Буденного ул. - 7; 8; 9А; 9В; 12; 14; 16; 18; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 29; 41; 43; 45; 47; 53; 55; 57; 59; 61; 63; 65; 71; 75; 81; 83; 85

Вакуленчука ул. - 1; 2; 2А; 2Б; 2В; 3; 4; 4А; 5А; 7

Вахрушева ул. - 1; 3; 5

Волынская ул. - 7; 7а; 9; 11

Вольный пер. - 3; 4; 5; 6 КОРП. 1; 6 КОРП. 2; 7

Воронцова просп. - 3; 5; 7; 9; 11; 13; 15; 19; 21; 23; 25; 75; 77

Ворошилова ул. (Жовтневый) - 2А; 4; 21А; 26

Выборгская ул. - 28Б

Высоковольтная ул. - 4; 10; 14; 18; 20; 22; 28; 32

Высоцкого ул. (Амур-Нижнеднепровский (АНД)) - 2; 2А; 4

Гагарина просп. - 12; 20; 24; 31; 78; 80; 82; 84; 84А; 86; 88; 90; 92; 96; 98; 100; 102; 104; 108; 112; 117; 118; 119; 120; 122; 123; 124; 125; 127; 131; 133; 137; 141; 145; 149; 151; 153; 161; 163; 171; 173; 175; 177

Газеты Правда просп. - 1; 2; 4; 6; 6А; 8/1; 8/2; 8/3; 8/4; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15А; 16; 17; 18; 19; 21; 40Б; 46; 48; 52; 54; 56; 62; 62А; 63; 64; 65; 66; 68; 68А; 69; 70; 70А; 70Б; 72; 73; 74; 76; 77; 81; 82; 83; 85; 87; 88; 90; 93; 95; 98; 99; 100; 103; 107; 109; 109А; 111; 111А; 113; 115; 117; 119; 121; 123; 125; 127; 127А; 127Б

Героев Гражданской Войны ул. - 3; 5; 11; 15; 17

Героев просп. - 1; 1Б; 3; 4; 6; 7; 9; 10; 11; 12; 14А; 17; 18; 18А; 19; 21; 23; 25; 27; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 37; 40; 43; 45; 46; 48; 50

Героев Сталинграда пр. (Хмельницкого Богдана) - 2А; 4; 4А; 4Б; 4В; 4Г; 6; 8; 8А; 8В; 8Е; 10; 10Б; 10Г; 12В; 12Г; 14; 14А; 16; 16А; 18; 20; 20А; 20Б; 20В; 22; 22А; 24; 24А; 26; 26А; 28; 29; 30; 30А; 31; 32; 32А; 34; 35; 36; 38; 39; 41; 45; 47; 127; 129; 131; 133; 133Б

Гидропарковая ул. - 1; 9; 11; 15

Гладкова ул. - 3; 4; 4А; 5; 6; 7; 7А; 12; 16; 19; 19А; 20; 21; 22; 23; 24; 26; 30; 32; 33; 36; 37; 38; 43; 45; 47

Глобинская ул. - 1

Гомельская ул. - 55; 57; 59

Гончара Олеся ул. - 9; 15; 23

Гродненская ул. - 22

Грушевого Генерала ул. - 4; 8; 14

Гули Королевой ул. - 1; 2; 3; 4; 5; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12А; 12В; 13; 14; 14А; 15; 16; 16А; 16Б; 17; 18; 19; 20

Дарницкая ул. - 9; 11

Дементьева ул. - 2; 6; 8; 12; 14

Джинчарадзе пер. - 1; 4

Дзержинского ул. (Жовтневый) - 7; 8; 10; 18; 18А; 19/21; 20; 33А; 33Б; 33В; 33Г; 35 корп.1,2,3,4,5,6; 35А

Димитрова ул. (Кировский) - 50; 52; 54; 64

Добровольцев пер. - 2; 4; 6

Донецкое шоссе - 1; 2; 3; 6; 7; 9; 10; 12; 15; 97; 97А; 99; 103; 104; 106; 107; 109; 110; 111; 113; 114; 115; 116; 119; 120; 121; 121А; 123; 124; 128; 129; 130; 131; 132; 134; 136; 140; 144; 146; 148

Донского Дмитрия ул. - 2; 4; 6; 7

Дружбы пер. (Ленинский) - 6; 8

Дубинина Володи ул. - 14

Дунаевского ул. - 31

Евпаторийская ул. - 100 КОРП. 2; 104; 106

Желваковского ул. - 2; 4; 6; 6А; 6Б

Жуковского ул. - 4; 4А; 21

Запорожское шоссе - 1; 2А; 4; 5; 6; 7; 10; 16; 38; 40; 48; 56; 60; 62; 66; 68; 72; 74; 78; 80; 82

Захарченко Генерала ул. - 2; 4; 6; 12; 14

Зеленая ул. (Подгородное) - 1; 2

Ильича просп. - 15; 15А; 17; 17А; 19А; 21А

Инженерная ул. - 8; 9; 11; 12

Каверина ул. - 1; 26; 28

Казакевича ул. - 1; 3; 5; 6; 9

Калиновая ул. - 1; 28; 45; 47; 49; 53; 61; 64; 65; 66; 67; 68; 70; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77А; 78; 79; 79А; 80; 81; 82А; 82Б; 83; 86; 88; 88А; 90; 94; 96; 98; 100; 102; 102/2; 106; 108

Каменская ул. - 30; 32; 34; 38

Караваева ул. - 1А; 2; 2А; 3А; 17; 19; 21; 24; 25; 28; 30; 34; 62

Карагандинская ул. - 1; 3; 7; 7А; 9; 9А; 13

Карла Маркса просп. - 26

Кедрина Дмитрия ул. - 36; 38; 47; 49; 51; 66

Кирова просп. - 1/9; 10/12; 11А; 14; 17; 18; 20; 22; 24; 26; 42; 42А; 42В; 43; 44; 44А; 44Б; 44В; 44Г; 45; 59; 62; 64; 66; 72; 76; 76А; 78; 80; 80А; 82; 82А; 84; 84А; 86; 88; 90; 90А; 92; 92А; 94; 94А; 96; 96А; 96Б; 96В; 98; 98А; 100; 100А; 102; 102А; 102Б; 102В; 102Г; 102Д; 104; 106; 107А; 107Б; 107В; 108; 110; 115; 117; 119; 119А; 119Б; 121; 123; 125; 125А; 127; 129А; 129Б; 131; 135А; 135Б; 137; 137А

Клары Цеткин ул. - 3

Кленовая ул. - 1; 3; 5

Ковалевской Софьи ул. - 2; 5; 7А; 8; 12; 49; 51; 53; 55; 61; 63; 65; 67; 71; 71А; 73; 74; 75; 76; 79; 80; 81; 84

Кожемяки ул. - 1; 3; 9; 11; 17

Коминтерна ул. - 33

Коммунаровская ул. - 1; 5; 7; 10; 11; 14; 16; 24; 26; 28; 30

Комунар ж/м - 2; 3А; 3В; 3Д; 3Ж; 3Л; 4А; 4В; 4Д; 4Ж; 5Б; 5Д; 5Е; 5К; 5Н; 5П; 5Т; 22а

Корнейчука ул. - 1; 2; 4; 6; 13; 15

Коробова ул. - 1; 2; 4; 5; 8; 9; 12; 14; 20

Косиора ул. - 1; 1А; 2; 3; 4; 4А; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19А; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 29Б; 30; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37А; 38; 40; 41; 42; 44; 45; 45А; 46; 47; 47А; 48; 49; 50; 51; 52; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 64; 66; 70; 72

Космическая ул. (Жовтневый) - 15; 19

Космодромная ул. - 1; 2; 3; 4; 6; 8; 9

Космонавтов ул. - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 9; 11; 14; 15; 16; 20; 22; 24; 26

Котляревского ул. - 2; 7; 7А; 11; 11А

Краснопартизанская ул. - 3; 5; 6

Красный камень ж/м - 3; 4; 4Г; 5; 8; 9; 10; 12; 12А; 13; 13А; 14; 18; 18А; 19

Криворожская ул. - 2; 4; 6; 8; 10; 12; 12А; 14; 14А; 16А; 22Б

Кутузова ул. - 2А

Ленина ул. (Кировский) - 1А корп.1,2; 1Б; 2А; 4; 4А

Ленинградская ул. - 6; 16; 18; 20; 22; 32

Литейная ул. - 15; 17; 17а

Макарова Адмірала ул. - 1А; 1Б

Малиновского Маршала ул. - 6; 8; 10; 12; 14; 16; 18; 34; 36; 38; 42; 44; 48; 54; 58; 60

Малышева ул. - 11; 12; 32

Мандрыковская ул. - 137; 139; 141; 143; 145; 147; 149; 155; 157; 159; 161; 163; 167; 169; 171; 173; 220; 222

Метростроевская ул. - 1; 3; 4; 5; 8; 12; 14

Минина ул. - 1; 3; 5; 5Г; 7; 9; 11; 13; 15; 17; 19

Мира просп. - 2; 2А; 3; 4; 4А; 5; 6; 7; 11; 12; 13; 17; 18; 19; 21; 31; 35; 37; 43; 47; 49; 51; 55; 59; 63; 65; 71; 73; 75; 77; 81; 83; 87; 89; 91; 93; 95

Миронова ул. - 17

Мокиевской Людмилы пер. - 1; 2; 4; 5; 6; 7; 8; 12; 18; 20

Мониторная ул. - 1; 2; 5; 6; 7; 10

Московская ул. - 10; 25А; 27; 29; 29А; 31

Мурманская ул. - 1; 8

Набережная В.И.Ленина ул. - 7; 8; 9; 10; 10А; 11; 11А; 12; 12А; 13; 13А; 14; 15; 16; 16А; 19А; 20; 27; 37; 39

Набережная Победы ул. - 54; 56; 58; 60; 66; 68; 70; 72; 76; 78; 80; 94; 96; 98; 100; 102; 104; 106; 108 корп.1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11; 110; 112/1; 112/3; 118/1; 118/2; 118/3; 118/5; 118/6; 124; 126; 126А; 130/1; 130/2; 130/3; 130/4; 130/5; 130/6; 130/7; 134/1; 134/2; 134/3; 134/4; 134/5; 140

Нарымская ул. - 80

Неделина ул. - 5

Немировича-Данченко ул. - 26 КОРП. 1; 26 КОРП. 2; 28; 30; 32; 36; 38; 40; 44; 48; 52; 54; 56; 60; 64; 68

Новогодняя ул. - 45; 47; 53; 55; 73; 75; 77; 79

Новокрымская ул. - 1; 2; 2А; 3; 4; 4А; 5; 7; 8; 42

Новоорловская ул. - 2; 2А

Новосельная ул. - 19; 21; 23

Обоянская ул. - 2; 4

Образцова Академика ул. - 1/1; 1/2; 1/3

Октябрьская пл. - 7

Орловская ул. (Кировский) - 27; 28; 28А; 30; 31Б; 32; 34; 35; 36

Орловский пер. - 8; 8а

Осенняя ул. (Индустриальный) - 3; 5; 7; 9; 9А; 9Б; 11; 11А; 13; 13А; 13Б КОРП. 2

Паникахи ул. - 36; 75; 77А корп.1; 77А корп.2; 77А корп.3; 91; 97; 99; 109; 119; 121

Парус ж/м - 1; 1А; 1В; 1Г-1Д; 1Е; 1И; 1К

Парусный пер. - 6; 8; 9; 10; 12; 13; 19

Паршина ул. - 6

Паторжинского ул. - 6Б

Петрова Комбрига ул. - 2; 4; 6

Петровского просп. - 1А; 2А; 2Б; 17; 21; 34; 36; 37; 39; 40; 42; 42А; 44; 44А; 47; 48; 49; 50; 52; 54

Писаржевского ул. - 3; 7; 8А; 11; 22; 22А

Планетная ул. - 1А; 3; 5

Платонова бульв. - 26

Плеханова ул. - 12; 12А; 14; 15А; 15Б; 20; 22; 24; 34

Погребняка ул. - 18; 18А; 18Б; 18В; 18Г; 21; 22; 22А; 23; 25; 27; 27А

Полетаева ул. - 2

Поля ул. - 2

Прогрессивная ул. - 1; 3; 6; 7; 8; 10; 17

Путиловская ул. - 28

Пушкина просп. - 11; 15; 19; 21

Рабочая ул. (Красногвардейский) - 71; 73; 75; 79; 81; 83; 85; 87; 89; 91; 93; 95; 95А; 97; 99; 99А; 146; 148; 152; 154; 160; 162; 164; 166А; 168; 170; 172

Радистов ул. - 2; 4; 4А; 10; 12

Революционная ул. - 28

Решетиловская ул. - 33

Рогалева ул. - 9

Роторная ул. - 17; 19; 21; 23; 23А; 23Б; 25; 27

Рубиновый бульв. - 5; 6; 8; 10; 12

Савкина ул. - 2; 4; 6; 8

Свердлова ул. - 4

Севастопольская ул. - 1; 2; 16; 26; 26А; 30

Серова ул. (Кировский) - 1А; 10

Славы бульв. - 3; 4; 4А; 6; 6А; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 15; 16; 18; 19; 20; 21; 23; 28; 30; 32; 34; 36; 38; 40; 42; 44; 45; 46; 47; 48; 50; 52; 54; 56; 58

Словацкого Юлиуша ул. - 1а; 10

Совхозная (Юбилейное) ул. - 44; 46; 48; 50; 50А; 52; 54А

Сокол мкрн. - 1/1; 1/2; 1/3; 1/4; 1/5; 1/5А; 1/6; 1/7; 1/8; 1/9; 1/10; 1/11; 5; 6; 7; 8; 9; 10/2; 10/4

Солидарная ул. - 2

Сталь Людмилы пер. - 1; 3; 5; 7

Строителей ул. - 12; 14; 14А; 14Б; 15А; 16; 18; 19А; 20; 20А; 22; 24

Суворова ул. - 9; 11; 11А; 11Б; 14; 15

Судца Маршала ул. - 3

Тверская ул. - 5; 7; 9; 11; 13; 15; 17

Театральная ул. - 3А; 5

Телевизионная ул. - 1; 1А; 2; 4; 12

Тепличная(Юбилейное) ул. - 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37

Титова ул. - 1; 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 12А; 13; 14; 16; 17; 18А; 18Б; 20; 21; 22; 22А; 23; 24; 27; 28; 30

Тополиная ул. (Бабушкинский) - 7; 11; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 26

Тополиная ул. (Индустриальный) - 9; 10

Тополь-1 ж/м ул. - 2; 3; 4; 5; 6; 8; 11; 12; 13; 14; 15 корп.1,2,3,4,5,6; 16 корп.1,2,3; 17; 18 корп.1,2,3; 20 корп.1,2; 23; 24; 25

Тополь-2 ж/м ул. - 1 корп.1,2,3; 2 корп.1,2,3,4,5; 3 корп.1,2,3,4,5; 4; 5; 6; 7 корп.1,2,3; 7А; 10 корп.1,2,3; 12 корп.1,2,3; 14; 20; 22 корп.1,2,3,4,5,6,7,8,9; 23; 26; 27 корп.1,2; 28 корп.1,2,3,4,5,6,7; 32; 33; 34; 35; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43

Тополь-3 ж/м ул. - 1 корп.1,2,3; 2 корп.1,2; 3 корп.1,2,3,4; 4 корп.1,2,3; 9; 10; 12 корп.1,2; 13; 14; 19; 19А; 20 корп.1,2,3,4; 21 корп.1,2; 22; 23 корп.1,2,3; 24; 30 корп.1,2,3; 31; 31А; 31Б; 47 корп.1,2; 48; 49; 51; 51 корп. 2; 51 корп. 3; 54; 55; 56; 57

Трофимовых Братьев ул. - 4/1; 4/2; 4/3; 4/4; 4/5; 6; 8; 12; 22/1; 22/2; 24А; 32; 34; 36; 40; 46; 52; 54; 56; 62

Универсальная ул. - 1; 3; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 27; 29

Уральская ул. - 5; 9; 11; 13; 13А; 17; 19; 30

Усенко ул. - 1; 3; 5; 7; 9; 11; 13; 15; 21; 23А

Фабрично-заводская ул. - 3; 3А; 18; 20; 25; 33

Фестивальный пер. - 2; 3; 4; 6; 12; 14; 16; 20; 22; 24

Фосфорная ул. - 9; 11; 13; 15

Фрунзе (Юбилейное) ул. - 6; 6А; 12; 16; 18; 20; 28

Фучика ул. - 1; 9; 10; 11; 17; 24; 28

Хмельницкого Богдана ул. - 7; 9; 13; 17; 19; 21; 22; 23; 24; 25; 25А; 25Б; 26; 27

Холодильная ул. - 55; 57; 59; 61; 67; 69; 75; 79

Хулиана Гримау ул. - 1; 3; 4; 5; 7; 11; 13

Чайкиной Лизы ул. - 3; 7; 9; 17; 19

Червоного Казачества ул. - 2; 4; 8; 10; 14; 16; 18; 20; 22; 23; 24; 25; 26; 27

Чернышевского ул. (Жовтневый) - 1; 1А; 11А; 15; 21

Чичерина ул. - 100; 104; 106; 108

Шевченко ул. (Жовтневый) - 9; 11

Шелгунова ул. - 2; 2Б; 5; 8; 10; 12; 13; 21

Шолохова ул. - 5; 7; 15; 19; 23; 25; 29; 35; 39

Штабной пер. - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 8

Штурманский пер. - 5; 7

Щербины ул. - 2; 4; 5; 7; 9; 11; 13; 17; 19; 21; 25; 31

Экипажный пер. - 2/1; 2/2; 3; 10; 12

Юных Ленинцев ул. - 4; 6; 8; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 26; 28

Янгеля Академика ул. - 3; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 15; 17; 18; 20; 21; 22

Янтарная ул. - 32; 34; 40; 42; 44; 71; 73; 73А; 75; 75А; 77; 77А; 79; 79А; 81; 81А; 83

Якщо вашого будинку немає у списку, можливо, він просто не внесений. Зв'яжіться з оператором для уточнення можливості підключення. У приватному секторі підключення не можливе.

Якщо ваш будинок є у списку, залишити заявку на підключення до "Домашнього інтернету" в Днепре (Днепропетровске) можна на сайті Київстар у розділі  - подати заявку на підключення, або за телефонами: 0933380023 (Lifecell), 0984662498 (Київстар), 0992902866 (Vodafone).