Телефони з питань підключення: 0984662498, 0992902866, 0933380023
Київстар інтернет в ХерсонеІнтернет Київстар » Тарифы в Херсоне ✅ Тарифи » Підключення до мережі Київстар в Херсоне

Тарифи інтернету та ТБ провайдера Київстар в Херсоне

Тарифи та підключення інтернету в Херсоне від провайдера Київстар

Домашній інтернет в Херсоне від інтернет-провайдера Київстар.

Інтернет провайдер Київстар в Херсоне пропонує найкращі тарифи серед інших провайдерів у 2024 році. Практично всі жителі великих та малих міст, які проживають у багатовартирних будинках, можуть скористатися пропозиціями провайдера Київстар та оцінити стабільність та якість роботи послуг інтернет та ТБ. Мережа інтернет у наш час дає безліч можливостей цікаво проводити дозвілля, спілкуватися з родичами чи просто з іншими людьми і навіть працювати та заробляти гроші не виходячи з дому. Швидким доступом в інтернеті користуються вже більше половини українців, але далеко не всі інтернет-провайдери в Херсоне здатні гарантувати якість послуг, що надаються всім своїм клієнтам. Але з упевненістю можна сказати, що всі користувачі підключивши домашній Київстар оцінять надійність, якість і відкриють для себе великі можливості при користуванні послугами інтернет і ТБ, що надаються провайдером в Херсоне. Компанія приділяє особливу увагу надійності домашнього інтернету, а також прагне надати сервіс максимальній кількості абонентів у всіх містах України, де це можливо зробити, використовуючи кабельний спосіб доступу до інтернету.

Яким способом і яку технологію використовує Київстар інтернет провайдер в Херсоне для виконання підключення.

Для можливості своїх клієнтів стабільно працювати в мережі, не залежно від завантаженості каналу інтернет-доступу, компанія Київстар обрала технологію підключення своїх послуг в Херсоне, під назвою FTTB. Даний тип підключення передбачає заклад спеціального оптоволоконного кабелю до багатоквартирного будинку та встановлення надійного обладнання доступу до мережі. Від обладнання Київстар надалі прокладаються кабелі у квартири всіх бажаючих підключиться до інтернету мешканців будинку. Вибираючи інтернет-провайдера в Херсоне, найчастіше люди хочуть бачити стабільний інтернет канал, що дозволяє безперебійного перегляду відео контенту, фільмів, серіалів, прослуховування музики, можливість грати в онлайн ігри та використовувати інші розваги. Також інтернет для багатьох українців став важливим джерелом заробітку, тому для таких користувачів якість інтернету відіграє особливу роль і при виборі провайдера саме цей фактор стає ключовим, навіть не зважаючи на вартість тарифних планів. Виходячи з цього, провайдер високошвидкісного інтернету Київстар гарантує потенційним клієнтам в Херсоне заявлену швидкість згідно з обраним тарифом, незалежно від завантаженості мережі, з максимальною пропускною здатністю до 100 мбіт/с.

Кращий провідний інтернет в Херсоне на сьогоднішній день - це Домашній інтернет від провайдера Київстар.

Послуга Домашній інтернет від Київстар пропонує унікальні тарифи серед інших провайдерів з безкоштовним підключенням, але тільки для мешканців багатоквартирних будинків. Підключивши Домашній інтернет в Херсоне ви не переплачуватимете отримуючи якісний сервіс і користуючись послугою на будь-якому зручному пристрої у вашій квартирі, будь то планшет, комп'ютер, телефон або будь-який інший пристрій. Всього за півціни провайдер Київстар в Херсоне дає можливість провести стабільний та якісний інтернет із цифровим телебаченням. При замовленні фірмового роутера від Київстар, наші клієнти отримують хорошу знижку на абонентську плату. Бездротовий та безлімітний Домашній інтернет Київстар в Херсоне це ідеальний варіант для використання у вашій квартирі на кількох пристроях одночасно.

Послуги інтернет та Домашнє ТБ в Херсоне від провайдера Київстар.

Високошвидкісний інтернет в Херсоне підключається з використанням сучасної та надійної технології FTTB, що дає можливість не використовувати додаткового обладнання, за винятком роутера, якщо у вашій квартирі необхідна Wi-Fi зона для підключення. Інтернет-провайдер Київстар забезпечує високу швидкість інтернет-доступу як у великих мегаполісах, так і в невеликих містах та селищах, виключно у багатоквартирних будинках. Підключити бездротовий інтернет у вашій квартирі на швидкості 100 Мбіт/сек виконується всього за кілька годин, досить просто оформити заявку на підключення в Херсоне. А з обраною опцією WI-Fi роутер, майстер також надасть та налаштує бездротовий доступ у вашій квартирі. Не забувайте і про те, що підключивши інтернет Київстар, вам автоматично підключиться акція, за умовами якої ви отримуватимете щомісячну знижку на абонентську плату.

Скористайтеся кращими пропозиціями щодо послуг доступу в інтернет та ТБ в Херсоне від провайдера Київстар.

Користуючись безкоштовним підключенням інтернету та телебачення, ви неодмінно переконаєтеся в цьому самі, і будете задоволені надійністю та якістю роботи послуг. Домашній Інтернет від провайдера Киевстар дає найкращі умови серед інших інтернет постачальників, як за ціною, так і за якістю. Для замовлення підключення послуги інтернету в Херсоне достатньо зробити лише кілька кроків. У розділі про підключення ви вибираєте відповідний тарифний план, перевіряєте можливість підключення та наявність обладнання Київстар у вашому багатоквартирному будинку в Херсоне. Заповнивши форму подання заявки на підключення послуги інтернет та відправивши заявку, протягом години з вами зв'яжеться диспетчер і погодить зручну для вас дату та час виїзду майстра. Також заявку може оформити оператор по телефону, просто наберіть один із номерів, вказаних на сайті Київстар.
Тарифи послуги Київстар ТБ

Тарифи Підписки для
кількох ТБ
Кілкість каналів Оренда тюнера,
грн/міс
Абонплата за ТБ,
грн/міс
Базовый 2 45 120
Семейный 3 45 150
Премиум HD 4 45 200
Акція для тарифів "Дім", "Все Разом.Наснана" та "Все разом.Міць", з якими послуга Київстар ТБ вже включена в вартість тарифів: перші 3 місяці (місяць підключення + 2 повні місяці) буде надана знижка, та вартість їх на цей період становитиме 200 гривень на місяць. Послугу Київстар ТБ в Херсоне можливо замовити лише разом із послугою Домашній Інтернет від інтернет-провайдера Київстар. Підключити телебачення можна одночасно з інтернетом або окремо - спочатку інтернет, потім після підключення залишити заявку для підключення ТБ. Щоб підключити послугу Київстар ТБ до телевізора, він має бути Смарт ТБ або знадобиться придбати потрібно ТБ приставку. Якщо ви хочете підключити ТБ на два телевізори, вам відповідно знадобиться два ТБ-тюнери. Ви можете сплачувати щомісячно 45 грн за оренду ТБ-тюнера та користування технічною платформою. Придбати його за повну вартість при підключенні послуги можливо за 1599 гривень. Вартість додаткових передплат для підключення інших телевізорів складає 20 гривень. Послугою Київстар ТБ також можна користуватися і без ТВ-тюнера: на Смарт ТВ (Samsung, LG або будь-якому іншому з системою Android TV) через програму, комп'ютер через веб-інтерфейс, а також на планшеті, смарт приставці або смартфоні через програми для Android та iOS.
Описание ТВ-тюнера

Швидкість до
до 1000 Мбіт/сек
Безкоштовне
підключення
Безлімітні
тарифи
Акції від інтернету Київстар Безкоштовне підключення інтернету Київстар Безлімітні тарифи інтернету

Перевірити можливість підключення


Часто задаваемые вопросы по подключению Киевстар в Херсоне:

🌍 Сколько стоит подключение интернета в Херсоне ❓

Подключение домашнего интернета от провайдера Киевстар бесплатное 💰

🎁 В чем заключается акция WI-FI роутера за 1 гривну ❓

Стоимость роутера в Херсоне 700 гривен, которые возвращаются на счет абонплаты 🏠

⚡️ Как быстро можно подключить интернет в Херсоне ❓

Подключить интернет от Киевстар возможно на следующий день 🔥

Як вибрати недорогого та якісного інтернет-провайдера в Херсоне

Без доступу до мережі інтернет в Херсоне та в інших містах, на сьогоднішній день, українцям вже просто важко уявити своє життя. Вибирати інтернет провайдера в Херсоне з кожним днем ​​стає все складніше, а часом перетворюється на цілу проблему, тому що для знаходження надійного постачальника послуги, який володіючи достатніми технічними засобами, зміг би забезпечити комфортну та безпечну навігацію по просторах Мережі, доводиться виконувати підключення кожного з провайдерів. .

Ваш комфорт та ефективність перебування в мережі безпосередньо залежить від провайдера, тобто від організації, яка бере на себе обов'язок в Херсоне максимально швидко та якісно постачати інформацію зі світової павутини безпосередньо до вашого комп'ютера, на заявленій швидкості та без перебоїв. у роботі.

Глобальна мережа виконує роль всесвітнього сховища величезної кількості інформації та отримати доступ до цього бездонного моря даних не так вже й складно. Достатньо просто вибрати відповідного інтернет-провайдера в Херсоне і підключитися до інтернету. Важливим критерієм вибору буде економічна складова, тобто, простіше кажучи, адекватна вартість тарифних планів.

Подключение к домашнему интернету от провайдера Киевстар в городе Херсон доступно в Днепровском, Комсомольском и Суворовском районах. Адреса домов, в которых есть возможность подключения интернета в Херсоне:

Как провести интернет город Херсон от провайдера Киевстар в квартиру?

В настоящее время мало кто из молодых людей смотрит телевизор вообще, а в основном получают видео контент в интернет сети. Не секремт, что для многих сегодня учеба, развлечение, общение и даже работа не мыслемы без интернет дрступа. Но далеко не все интернет-провайдеры следят должным образом за качеством своих услуг, что в конечном счете приводит к перебоям и зависания. В результате клинентам не добросовестный провайдеров приходится искать новых поставщиков услуг. Подключив домашний интернет Киевстар в городе Херсон, вы можете быть уверенеюы в надежности работы интернета и телевидения, не смотря на загруженность сети и прочих ситуациях, при которых обычные прраайдеры часто подводят.

Что надо сделать для подачи заявки на подключение безлимитного интернета Киевстар в многоквартирном доме Херсона?

Для подключения своей квартиры к бесперебойному интернету необходимо выполнить несколько несложных действий. Надо на сайте Киевстар оставить заявку, указав необходимую информацию во всех ее полях или позвонить нам по контактным телефонам. Наши представители перезвонят вам в течение 10 минут и предложат обсудить все вопросы, касающиеся вашего подключения. На то, чтобы у вас появился бесперебойный интернет Киевстар в Херсоне, безупречного качества, понадобится максимум три дня. Как правило, наши клиенты получают доступ в глобальную сеть уже на следующие сутки после того, как была подана заявка. Выбрав один из тарифных планов от нашей компании, вы сможете наслаждаться доступом в сеть круглосуточно.

Какие тарифы и какая стоимость подключения интернета в городе Херсон?

Наша компания готова предложить вам несколько тарифных планов, способных удовлетворить все ваши запросы. Пользователям, привыкшим переписываться и общаться в сети в «живую», смотреть видеоролики и фильмы, слушать музыку, мы предлагаем выбрать пакет, где предусмотрена минимальная скорость. Он отличается от двух других тарифных планов минимальной абонентской платой, поэтому у вас будет возможность не только приятно коротать время в глобальной сети, но и экономить. Трафик в тарифном плане неограниченный, заходить в интернет можно в любое время суток. Для работы подойдет домашний интернет в Херсоне, предоставляемый на скорости 50 мбит/сек или 100 мбит/сек. Эти два тарифных плана отличаются между собой скоростью и абонентской платой. Они оба будут соответствовать всем вашим требованиям. Тем, кто не знает какой именно выбрать пакет подключения, рекомендуем проконсультироваться у наших специалистов. Служба поддержки клиентов работает круглосуточно. Для того чтобы в нее обратиться, необходимо указать свой номер телефона. Такая абонплата, как предлагает вам наша компания больше ни у кого не встречается. Вы в этом сможете убедиться сами, когда детальнее изучите наши предложения.

Каким способом осуществляется проведение интернета от провайдера Киевстар?

Для того чтобы подключить интернет в Херсоне мы используем технологию Fiber To The Building. С ее помощью нам удается обеспечивать подключение к глобальной сети всем желающим. Подключившись к нам, вам не придется столкнуться с такой проблемой, как зависание и торможение. Мы способны работать качественно, даже, если в сети одновременно находится большое количество пользователей. Используемое при монтаже оптоволокно дает возможность провести интернет в каждый дом. Сначала кабель проводится к дому, потом прокладывается провод Ethernet к квартирам. Благодаря такому монтажу удается подводить кабель ко всем желающим. При этом сеть всегда будет работать на высокой скорости. Подключить домашний интернет киевстар в Херсоне мы пока, что можем только в многоквартирных домах. Но надеемся в ближайшем будущем, мы сможем обеспечивать интернетом и частный сектор города. Наше подключение самое удобное и выгодное на данный момент в вашем городе.

Что необходимо будет оплатить за выезд для подключения услуг интернета и ТВ в Херсоне?

К сожалению, на текущий момент мало кто из провайдеров может предоставлять качественный бесперебойный интернет в Херсоне и по всей нашей стране. Пользователям из-за этого приходится сильно страдать. Многие сталкивались с такими ситуациями – интернет внезапно пропал посреди дня или ночи. Обращаясь в нашу компанию, вы получите интернет в Херсоне, сделанный по новой технологии. Качество доступа не будет зависеть от количества пользователей, находящихся в сети одновременно. Вам не придется прерывать свою работу или общение в сети из-за того, что доступ внезапно прекратился.

Всего пару шагов и бесперебойный интернет Киевстар у вас в квартире

Компания Киевстар лидирует среди прочих провайдеров телекоммуникационных услуг по всей Украине. Это подтверждают как подключенные клиенты так и люди наслышанные о качественном предоставлении интернета и телефонной связи. Интернет прочно вошел в нашу жизнь и занимает неотемлемую часть нашей жизни. Пользуются им в квартирах как пенсионеры так и совсем юные Украинцы. А в офисах и на предприятиях давно знают, что лучшего провайдера, чем Киевстар достаточно сложно найти. Качество работы интернета и стоимость услуг в Украине зависят от ответсвенности провайдеров перед своими клиентами. Провайдер Киевстар, предоставляющий Интернет в Ровно гарантирует надежность и стабильность услуг в любой точке города.

Какое качество доступа в сеть предоставляет провайдер Киевстар?

Домашний интернет в Херсоне проводится провайдером Киевстар по новейшей европейской технологии, что подразумевает проводку оптоволоконных кабелей к дому, с дальнейшим разведением медных кабелей на все квартиры, которые желают подключиться к сети. Fiber To The Building – оптика в каждый дом позволяет добиться высокого качества подключения. Такой интернет стоит недорого, но работает безупречно. Вы в этом сможете убедиться сами, когда опробуете его в первый день. С нашим доступом у вас будут быстро загружаться даже сложно оформленные страницы. Вы сможете без промедлений играть в любимые игры. Они будут быстро скачиваться на ваш компьютер и открываться. Без проблем будут идти онлайн консоли со сложной графикой и специфическими звуковыми эффектами. Таким интернетом будут довольны все члены вашей семьи.

Какие услуги можно заказать при оформлении заявки на подключение проводного интернета в Херсоне?

Те, кто длительное время сотрудничают с компанией Киевстар, знают, что мы привыкли предлагать своим клиентам все самое лучшее. Домашний интернет Киевстар в городе Херсон не стал исключением, для его монтажа мы используем только самые качественные материалы производства европейских компаний. Помимо доступа в глобальные сети мы сможем обеспечить вам круглосуточную поддержку. Для того чтобы ею воспользоваться, нужно позвонить на номер технической поддержки. У нас настолько квалифицированные сотрудники, которые смогут дать ответы на все ваши вопросы незамедлительно. Для обеспечения доступа в интернет нескольким членам семьи мы рекомендуем вам приобрести по смешной цене роутер. Подключить интернет в Херсоне и купить это небольшое устройство можно одновременно. При его покупке вы получаете скидку на ежемесячные платежи, оплачивая сразу несколько месяцев пользования интернетом. Для того чтобы абонентская плата не начислялась во время вашего отсутствия, необходимо написать заявление. Максимальный период, на который отключается доступ – 30 дней. По возвращении в свой город вы его сможете восстановить бесплатно.

200 лет Херсону пл. – 1

200 лет Херсону проспект – 2; 3; 7; 7 корп.1; 7 корп.2; 7 корп.3; 7 корп.4; 8; 10; 12; 15; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 26 корп.1; 26 корп.2; 28а; 30; 31; 32; 33; 37; 38 корп.4; 38 корп.5; 38 корп.7; 38 корп.8; 39; 41; 41а; 43; 45; 48 корп.1; 48 корп.2

28-ой Армии – 2; 2а; 4; 4а; 5; 9; 11; 13; 15

295 Херсонской Стрелковой Дивизии – 3; 4; 6; 8; 21; 25; 53

40 лет Октября (Университетская) – 3; 5; 5а; 7; 11; 13; 15; 17; 19; 21; 21а; 100; 102; 104; 106; 108; 110; 112; 114д; 116; 118; 118а; 120; 122; 124а; 126; 128; 130; 145; 148; 148а; 148б; 148в; 157; 161; 161а; 161б; 173; 173а; 179а; 181а; 183; 183а; 185

40 лет Октября переулок – 3

49-ой Гвардейской Дивизии – 2 корп.1; 2 корп.2; 2 корп.3; 2 корп.4; 2 корп.5; 2 корп.7; 2а; 3; 4 корп.1; 4 корп.2; 5; 7 корп.1; 7 корп.2; 7 корп.3; 11; 11а; 15; 16 корп.1; 18 корп.1; 18 корп.2; 18 корп.3; 18 корп.4; 18 корп.5; 18 корп.6; 19; 21; 22; 25; 27; 28; 28 корп.1; 31; 33; 35; 37; 41; 45; 49 корп.1; 49 корп.2; 51; 53

Арктическая – 3; 7; 9 

Арктический 1-ый переулок – 21; 23

Арктический 2-ой переулок – 18

Безродного (Алмазова генерала) – 33 корп.1; 33 корп.2; 35 корп.1; 35 корп.2; 37 корп.1; 37 корп.2; 39 корп.1; 39 корп.2; 41 корп.1; 41 корп.2; 43

Береговой переулок – 5; 7; 9

Бериславское шоссе – 4; 6; 6а; 8; 10а; 10б; 10в; 10г; 10д; 12; 12а; 24а; 24б

Благоева Дмитрия (Заменгофа Людвика) – 1 корп.1; 1 корп.2; 4; 4а; 4б; 4г; 4е; 6

Блюхера (Вишневая) – 48; 50; 52; 54; 56; 58

Береговой пер. – 5; 7; 9

Буденного (Кедровского полковника) – 2; 2а; 4; 6; 8; 10; 12; 12а; 14; 16

Бучмы – 16; 20; 22

Вазова Ивана – 1; 3; 3а; 4; 5; 6; 6а; 8

Владимирова – 6б; 8; 18а

Ворошилова (Великого Владимира) – 23; 25 корп.1; 25 корп.2; 27 корп.1; 27 корп.2; 27 корп.3; 29 корп.1; 29 корп.2

Гагарина – 3; 4; 5; 8; 8а; 10; 14; 34

Гмырева – 2; 2а; 4; 4а; 5; 6; 6а; 6б; 8; 8а; 26

Димитрова пр. (Святых Кирилла и Мефодия) – 8; 9; 10; 11; 11а; 14; 14а; 14б; 15; 15/2; 17; 18а; 18б; 18г; 18д; 19; 20; 23; 26; 26а; 28

Докучаева – 18

Дорофеева – 4а; 6; 8; 10; 12; 12а; 14; 16; 18; 20; 20а; 24; 26; 28; 34; 36; 38; 40; 65

Дружбы – 8

Железнодорожная – 5; 7; 9; 11а; 13; 15; 18; 19; 20; 21; 22; 24

Залаегерсег – 5; 8; 8а; 15; 17; 17а; 19; 19а; 21; 23; 23а; 27; 31; 31а 

Ильича (Богуна Ивана) – 54; 56; 58; 58а; 64; 64а; 66а; 68; 72; 74; 78; 80; 81; 82; 82а; 86; 88; 91; 93; 103

Казацкий переулок– 8; 8а; 10а; 19; 21; 21а; 27

Карантинный остров - 1

Карбышева – 2; 4; 6; 8; 10; 10 корп.1; 10 корп.2; 12; 14; 14а; 16; 18; 22; 24; 26; 28; 28а; 34; 36

Карла Маркса (Потёмкинская улица) – 40/10; 40а; 42а; 48а; 86; 88; 90; 92; 94; 97; 98; 98/6; 99; 100; 101; 102; 103; 104; 104б; 104в; 106; 110; 114; 121

Кирова (Лютеранская) – 12; 20; 22

Комбайновый переулок – 9; 11; 11а; 12; 13; 14

Комкова – 75; 80; 80а; ​83; 85а; 87 корп.1,2; 89 корп.1,2; 90; 92; 94; 94 корп.1; 94 корп.2; 94 корп.3; 94 корп.4; 130а 

Коммунаров (Воронцовская) – 1; 1а; 2; 4; ​6; 6а

Котовского (Гончарная) – 4

Красностуденсткая (Гимназическая) – 18; 19; 22; 22а; 23; 24; 24а; ​25; 26; 26б; 26В; 28; ​28а; 32; 32а; 32б; 32в; 36а

Краснофлотсткая – 30; 33; 40

Краснощекиной (Портовая ул.) – 1а; 2а; 5; 5а

Крымская – 120; 126; 130; 136; 137; 146; 147; 148; 149; 149а

Кулика Илюши – 29; 31 корп.1; 31 корп.4; 31 корп.5; 89114; 114а; 114в; 114г; 114д; 114е116; 116а; 116б116в; 116г; 116д; 118; 122124; 126; 126а; 126б; 128128а; 128б; 128в; 129; 131; 133; 133в; 135; 135а; 137в

Кутузова проспект – 2; 3; 4; 5; 8

Кулиша Николая – 1; 1а; 3; 3а; 5; 6а; 8; 9; 11; 11а; 11б; 15; 15а; 15б

Лавренева – 3; 3а; 4; 5; 5а; 7; 7а; 8; 9; 11; 12; 13; 13а; 15; 16; 17; 17Б; 18; 20; 21; 22; 23а; 24; 25; 25а; 26; 27; 27а; 28; 29; 29а

Лесная (Порт) – 2

Литейная - 6

Люксембург Розы (Стретенская) – 1а; 3а; 7; 9; 9/39; 11; 11а; 11б; 11в; 15; 15а; 15б; 17; 19а; 21; 26; 28/74

Мира – 3; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 10; 12; 14; 15; 16; 17; 19; 19а; 21; 22; 22а; 23; 24; 25; 25а; 26; 26а; 27; 28; 32; 33; 35; 37; 43 корп.1; 43 корп.2; 45

Молодежная – 1а; 2а; 4; 6; 7; 9; 9а; 10

Морская – 2б; 4а; 5; 5а; 6; 6а; 8; 11

Московская – 3; 3а; 5; 5а; 9; 20; 28; 30; 41; 42; 49; 64

Николаевское Шоссе – 11; 11а; 13; 13а; 15; 19а; 26; 26а; 28

Некрасова – 2; 28

Патона – 2/1; 3; 4; 5; 5а; 7; 8; 9; 13; 17; 17а; 21/15; 23 корп.1; 23 корп.2; 23 корп.3; 25 корп.1; 25 корп.2; 25 корп.3

Перекопская – 21; 23; 127; 151; 153; 155; 157; 159; 161; 163; 168а; 169; 170; 171; 173; 176; 176а; 177; 178х; 187а; 187б; 189; 189а; 191; 193а; 197 корп.2; 197а; 199; 199а; 203; 207

Петренко (Михайловская) – 11; 13; 19; 27а; 28; 29; 30; 79; 83; 85; 87

Покрышева – 2; 8; 10; 14; 14а; 16; 18; 45 корп.1; 45 корп.2; 45 корп.3; 45 корп.4; 47; 49 корп.1; 49 корп.2; 49 корп.3; 49 корп.4; 53 корп.1; 53 корп.2; 53 корп.3; 53 корп.4; 55; 57 корп.1; 57 корп.2; 57 корп.3

Поповича – 1; 4; 6; 8; 10; 14; 19

Порт-Элеватор улица – 1; 7; 10; 12; 13

Портовый переулок – 1; 3; 3а; 5

Поривокзальная – 4; 10; 12; 16; 18; 20; 22; 26

Пугачева ул. – 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 6а; 8; 8а; 10 

Пугачева переулок – 3; 3а; 10; 

Репина – 3; 5

Рабочая – 76а; 78; 78а; 80; 80а; 115; 117; 138; 201; 201а; 203; 203а; 205; 207; 209; 211

Люксембург Розы (Стретенская) – 1а; 3а; 7; 9; 9/39; 11; 11а; 11б; 11в; 15; 15а; 15б; 17; 19а; 21; 26; 28/74

Садовая – 9; 9а; 9б; 11; 13; 13а; 13б

Свободы площадь – 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 9а

Сенявина Адмирала проспект – 132; 136; 140; 142; 144 корп.1; 144 корп.2; 144 корп.3; 146; 148; 148 корп.1; 148 корп.2; 150; 152 корп.1; 152 корп.2; 152 корп.3; 152 корп.4; 152 корп.5; 152а; 156 корп.2; 156 корп.3; 156 корп.4; 156 корп.5; 156 корп.6; 156 корп.8; 166 корп.1; 166 корп.2; 166 корп.3; 166 корп.4; 166 корп.5; 166 корп.6; 166 корп.7

Смольная – 117; 128; 130; 130а; 132; 132а; 134; 161а

Спартаковский переулок – 2а; 2б

Степана Разина – 1а; 7; 73; 75

Строителей пр. – 1/62; 1а; 3; 4; 6; 7; 8; 11; 13; 14; 14а; 16; 19; 26; 27а

Тарле Академика – 2; 4 корп.1; 4 корп.2; 6 корп.1; 6 корп.2; 14 корп.1; 14 корп.2; 16 корп.1; 16 корп.2; 16 корп.3; 18 корп.1; 18 корп.2

Текстильщиков проспект – 3; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18

Тираспольская – 1а; 2а; 2б; 5; 60а

Уварова – 4; 4а; 6; 6а; 8

Украинская – 3

Ушакова – 26/2; 30; 32; 34; 40; 46; 51; 56; 58; 62; 62а; 64; 64б; 66; 66а; 68; 69; 69а; 70; 71; 71а; 73; 77; 79; 79а; 79б; 79в; 81; 83; 85; 89; 91

Филатова – 26; 28; 32а; 34; 37

Фонтанная – 19 корп.1; 19 корп.2; 19 корп.3; 21 корп.1; 21 корп.2; 21 корп.3; 23 корп.1; 23 корп.2; 23 корп.3; 25

Фритаун – 74/28; 78 корп.1; 78 корп.2; 80 корп.1; 80 корп.2; 84; 90а; 151; 153а; 155

Фрунзе (Мозолевского Бориса) – 2; 3; 24

Чекистов (Калнишевского Петра) – 4

Черкасский пер. - 22

Черноморская – 6; 8; 8а; 10; 12; 16; 18; 20; 22; 22а; 24а; 25; 26; 27; 28; 28а; 29; 30; 32; 34; 36; 36а; 38; 40; 42; 44; 58; 60; 62; 64; 97

Чернышевского - 18; 20

Шевченко – 1; 114; 117; 120; 124а

Шенгелия – 1; 2; 3; 4; 5; 6; 8; 9; 11 корп.1; 11 корп.2; 11 корп.3; 11 корп.4; 11 корп.5; 13 корп.1; 13 корп.2; 13 корп.3

Шовкуненка Олексея – 56; 60; 60а; 66; 80; 82; 82а; 82б; 84; 84а; 86; 91; 91/2; 107; 115/1

Якщо вашого будинку немає у списку, можливо, він просто не внесений. Зв'яжіться з оператором для уточнення можливості підключення. У приватному секторі підключення не можливе.Якщо ваш будинок є у списку, залишити заявку на підключення до "Домашнього інтернету" в Херсоне можна на сайті Київстар у розділі  - подати заявку на підключення, або за телефонами: 0933380023 (Lifecell), 0984662498 (Київстар), 0992902866 (Vodafone).