Телефони з питань підключення: 0984662498, 0992902866, 0933380023
Київстар інтернет в ХарьковеІнтернет Київстар » Тарифы в Харькове ✅ Тарифи » Підключення до мережі Київстар в Харькове

Тарифи інтернету та ТБ провайдера Київстар в Харькове

Тарифи та підключення інтернету в Харькове від провайдера Київстар

Домашній інтернет в Харькове від інтернет-провайдера Київстар.

Інтернет провайдер Київстар в Харькове пропонує найкращі тарифи серед інших провайдерів у 2024 році. Практично всі жителі великих та малих міст, які проживають у багатовартирних будинках, можуть скористатися пропозиціями провайдера Київстар та оцінити стабільність та якість роботи послуг інтернет та ТБ. Мережа інтернет у наш час дає безліч можливостей цікаво проводити дозвілля, спілкуватися з родичами чи просто з іншими людьми і навіть працювати та заробляти гроші не виходячи з дому. Швидким доступом в інтернеті користуються вже більше половини українців, але далеко не всі інтернет-провайдери в Харькове здатні гарантувати якість послуг, що надаються всім своїм клієнтам. Але з упевненістю можна сказати, що всі користувачі підключивши домашній Київстар оцінять надійність, якість і відкриють для себе великі можливості при користуванні послугами інтернет і ТБ, що надаються провайдером в Харькове. Компанія приділяє особливу увагу надійності домашнього інтернету, а також прагне надати сервіс максимальній кількості абонентів у всіх містах України, де це можливо зробити, використовуючи кабельний спосіб доступу до інтернету.

Яким способом і яку технологію використовує Київстар інтернет провайдер в Харькове для виконання підключення.

Для можливості своїх клієнтів стабільно працювати в мережі, не залежно від завантаженості каналу інтернет-доступу, компанія Київстар обрала технологію підключення своїх послуг в Харькове, під назвою FTTB. Даний тип підключення передбачає заклад спеціального оптоволоконного кабелю до багатоквартирного будинку та встановлення надійного обладнання доступу до мережі. Від обладнання Київстар надалі прокладаються кабелі у квартири всіх бажаючих підключиться до інтернету мешканців будинку. Вибираючи інтернет-провайдера в Харькове, найчастіше люди хочуть бачити стабільний інтернет канал, що дозволяє безперебійного перегляду відео контенту, фільмів, серіалів, прослуховування музики, можливість грати в онлайн ігри та використовувати інші розваги. Також інтернет для багатьох українців став важливим джерелом заробітку, тому для таких користувачів якість інтернету відіграє особливу роль і при виборі провайдера саме цей фактор стає ключовим, навіть не зважаючи на вартість тарифних планів. Виходячи з цього, провайдер високошвидкісного інтернету Київстар гарантує потенційним клієнтам в Харькове заявлену швидкість згідно з обраним тарифом, незалежно від завантаженості мережі, з максимальною пропускною здатністю до 100 мбіт/с.

Кращий провідний інтернет в Харькове на сьогоднішній день - це Домашній інтернет від провайдера Київстар.

Послуга Домашній інтернет від Київстар пропонує унікальні тарифи серед інших провайдерів з безкоштовним підключенням, але тільки для мешканців багатоквартирних будинків. Підключивши Домашній інтернет в Харькове ви не переплачуватимете отримуючи якісний сервіс і користуючись послугою на будь-якому зручному пристрої у вашій квартирі, будь то планшет, комп'ютер, телефон або будь-який інший пристрій. Всього за півціни провайдер Київстар в Харькове дає можливість провести стабільний та якісний інтернет із цифровим телебаченням. При замовленні фірмового роутера від Київстар, наші клієнти отримують хорошу знижку на абонентську плату. Бездротовий та безлімітний Домашній інтернет Київстар в Харькове це ідеальний варіант для використання у вашій квартирі на кількох пристроях одночасно.

Послуги інтернет та Домашнє ТБ в Харькове від провайдера Київстар.

Високошвидкісний інтернет в Харькове підключається з використанням сучасної та надійної технології FTTB, що дає можливість не використовувати додаткового обладнання, за винятком роутера, якщо у вашій квартирі необхідна Wi-Fi зона для підключення. Інтернет-провайдер Київстар забезпечує високу швидкість інтернет-доступу як у великих мегаполісах, так і в невеликих містах та селищах, виключно у багатоквартирних будинках. Підключити бездротовий інтернет у вашій квартирі на швидкості 100 Мбіт/сек виконується всього за кілька годин, досить просто оформити заявку на підключення в Харькове. А з обраною опцією WI-Fi роутер, майстер також надасть та налаштує бездротовий доступ у вашій квартирі. Не забувайте і про те, що підключивши інтернет Київстар, вам автоматично підключиться акція, за умовами якої ви отримуватимете щомісячну знижку на абонентську плату.

Скористайтеся кращими пропозиціями щодо послуг доступу в інтернет та ТБ в Харькове від провайдера Київстар.

Користуючись безкоштовним підключенням інтернету та телебачення, ви неодмінно переконаєтеся в цьому самі, і будете задоволені надійністю та якістю роботи послуг. Домашній Інтернет від провайдера Киевстар дає найкращі умови серед інших інтернет постачальників, як за ціною, так і за якістю. Для замовлення підключення послуги інтернету в Харькове достатньо зробити лише кілька кроків. У розділі про підключення ви вибираєте відповідний тарифний план, перевіряєте можливість підключення та наявність обладнання Київстар у вашому багатоквартирному будинку в Харькове. Заповнивши форму подання заявки на підключення послуги інтернет та відправивши заявку, протягом години з вами зв'яжеться диспетчер і погодить зручну для вас дату та час виїзду майстра. Також заявку може оформити оператор по телефону, просто наберіть один із номерів, вказаних на сайті Київстар.
Тарифи послуги Київстар ТБ

Тарифи Підписки для
кількох ТБ
Кілкість каналів Оренда тюнера,
грн/міс
Абонплата за ТБ,
грн/міс
Базовый 2 45 120
Семейный 3 45 150
Премиум HD 4 45 200
Акція для тарифів "Дім", "Все Разом.Наснана" та "Все разом.Міць", з якими послуга Київстар ТБ вже включена в вартість тарифів: перші 3 місяці (місяць підключення + 2 повні місяці) буде надана знижка, та вартість їх на цей період становитиме 200 гривень на місяць. Послугу Київстар ТБ в Харькове можливо замовити лише разом із послугою Домашній Інтернет від інтернет-провайдера Київстар. Підключити телебачення можна одночасно з інтернетом або окремо - спочатку інтернет, потім після підключення залишити заявку для підключення ТБ. Щоб підключити послугу Київстар ТБ до телевізора, він має бути Смарт ТБ або знадобиться придбати потрібно ТБ приставку. Якщо ви хочете підключити ТБ на два телевізори, вам відповідно знадобиться два ТБ-тюнери. Ви можете сплачувати щомісячно 45 грн за оренду ТБ-тюнера та користування технічною платформою. Придбати його за повну вартість при підключенні послуги можливо за 1599 гривень. Вартість додаткових передплат для підключення інших телевізорів складає 20 гривень. Послугою Київстар ТБ також можна користуватися і без ТВ-тюнера: на Смарт ТВ (Samsung, LG або будь-якому іншому з системою Android TV) через програму, комп'ютер через веб-інтерфейс, а також на планшеті, смарт приставці або смартфоні через програми для Android та iOS.
Описание ТВ-тюнера

Швидкість до
до 1000 Мбіт/сек
Безкоштовне
підключення
Безлімітні
тарифи
Акції від інтернету Київстар Безкоштовне підключення інтернету Київстар Безлімітні тарифи інтернету

Перевірити можливість підключення


Часто задаваемые вопросы по подключению Киевстар в Харькове:

🌍 Сколько стоит подключение интернета в Харькове ❓

Подключение домашнего интернета от провайдера Киевстар бесплатное 💰

🎁 В чем заключается акция WI-FI роутера за 1 гривну ❓

Стоимость роутера в Харькове 700 гривен, которые возвращаются на счет абонплаты 🏠

⚡️ Как быстро можно подключить интернет в Харькове ❓

Подключить интернет от Киевстар возможно на следующий день 🔥

Як вибрати недорогого та якісного інтернет-провайдера в Харькове

Без доступу до мережі інтернет в Харькове та в інших містах, на сьогоднішній день, українцям вже просто важко уявити своє життя. Вибирати інтернет провайдера в Харькове з кожним днем ​​стає все складніше, а часом перетворюється на цілу проблему, тому що для знаходження надійного постачальника послуги, який володіючи достатніми технічними засобами, зміг би забезпечити комфортну та безпечну навігацію по просторах Мережі, доводиться виконувати підключення кожного з провайдерів. .

Ваш комфорт та ефективність перебування в мережі безпосередньо залежить від провайдера, тобто від організації, яка бере на себе обов'язок в Харькове максимально швидко та якісно постачати інформацію зі світової павутини безпосередньо до вашого комп'ютера, на заявленій швидкості та без перебоїв. у роботі.

Глобальна мережа виконує роль всесвітнього сховища величезної кількості інформації та отримати доступ до цього бездонного моря даних не так вже й складно. Достатньо просто вибрати відповідного інтернет-провайдера в Харькове і підключитися до інтернету. Важливим критерієм вибору буде економічна складова, тобто, простіше кажучи, адекватна вартість тарифних планів.

Подключить интернет от провайдера Киевстар в Харькове возможно в Холодногорском, Шевченковском, Киевском, Московском, Фрунзенском, Индустриальном, Коминтерновском, Червонозаводском, Октябрьском районах. Адреса домов Харькова, в которых есть возможность подключения к сети интернета:

Как выбирать интернет-провайдера в Харькове и чем домашний интернет Киевстар лучше других?

По мере роста скоростных показателей, дополнительных услуг, уровня качества и стабильности работы интернет-провайдеров, таких как Киевстар, меняются и подходы к выбору оптимального предложения. Не для кого не секрет, что большая часть жителей Украины уже не могут представить свой быт без домашнего доступа в интернет. А выбирать сегодня есть из чего. Большинству потребителей, в одном и том же многоквартирном доме бывает доступен выбор между двумя-тремя провайдерами, а то и больше.

Как происходит подключение интернета от провайдера Киевстар?

Наличием подключенного интернета сейчас в доме или квартире никого не удивишь, но найти экономные, бесперебойные варианты подключения крайне сложно. Так было до того момента, пока в городе не появился интернет-провайдер Киевстар, предлагающий бесплатное подключение интернет в Харькове по приемлемой стоимости. Провайдер предлагает безлимитные тарифы, круглосуточную техническую поддержку по любым вопросам, которые могут возникнуть при работе в глобальной сети. Практически всегда проводятся интересные акции и скидки на тарифы телевидения и интернета. Оформляйте заказ на подключение и вы оцените неповторимое качество работы услуг Киевстар.

Какие услуги предоставляет домашний интернет города Харьков?

Жителям города Харьков мы предоставляем уникальную возможность подключиться к сети интернет - бесплатно. Заказать подключение к интернету можно несколькими способами: Оформить запрос через наше интернет-представительство оставив заявку. Заказать, указав свой номер, обратный звонок и проконсультироваться по всем интересующим вопросам по телефону. Какой бы способ, из указанных выше, вы не выбрали, представители нашей компании свяжутся с вами в течение 10 минут. Они вам расскажут о том, как именно подключить интернет от провайдера Киевстар в Харькове, уточнят, наличие технической возможности подключения по Вашему адресу. Им можно задавать любые вопросы, касающиеся подключения к сети. У нас работают только квалифицированные специалисты, поэтому вы сможете проконсультироваться по всем аспектам, что вас интересуют. Основное преимущество заказа интернета у нас – вам не нужно оплачивать вызов и работу монтажника. Также бесплатно предоставляется кабель и осуществляется его прокладка.

Какие преимущества заказа интернета у провайдера Киевстар?

Провайдер интернет доступа Киевстар не похож ни на одного провайдера из тех, что сейчас работают на потребительском рынке Украины. Мы для подключения интернета используем новейшую технологию FTTB, что дает возможность обеспечивать симметричную скорость на получение и отдачу сигнала. Домашний интернет в Харькове всегда работает стабильно, в какое бы вы время не решили воспользоваться сетью, у вас всегда будет бесперебойный сигнал. Предоставленный провайдером интернет не будет зависать в пиковые часы нагрузки, и не зависимо от количества абонентов он всегда способен выдавать заявленную скорость доступа. Высокое качество интернета гарантировано даст возможность намного быстрее делать запланированные работы, отправлять файлы, просматривать любимые фильмы, сериалы и мультики. Киевстар идеально подходит для скачивания контента и разнообразных программ, позволяет общаться, переписываться, вести активную жизнь в социальных сетях и многое другое. С его помощью вы сможете не только развлечься, но и узнать много нового. Даже минимального по возможностям пакета, который дает доступ к сети на скорости 100 мегабит в секунду, будет достаточно на все перечисленные выше потребности и обеспечит комфортную работу с любыми задачами.

Какие тарифные планы интернета Киевстар в Харькове?

Наша компания способна предоставить своим клиентам широкие возможности. На текущий момент есть возможность выбирать из трех тарифных планов. Первый из них предоставляет минимальную скорость и подразумевает небольшую оплату, второй – обеспечивает среднюю скорость. В третьем тарифном пакете предоставляется самая высокая скорость. Ее хватит для выполнения самых сложных задач в интернете. Заказывая подключение интернета Киевстар в Харькове, вы сможете проконсультироваться с нашими специалистами. Они подскажут вам, какой из пакетов сможет удовлетворить все ваши потребности. Оформляя заявку у нас на любой из тарифных планов, вы сможете приобрести фирменный роутер со скидкой. Такое небольшое устройство сможет обеспечить работу нескольких гаджетов, которые вы захотите подключить к интернету в Харькове. Интернет еще не был таким качественным, надежным и дешевым, как он стал с появлением провайдера Киевстар в городе. В этом вы сможете убедиться сами, как только подключите его себе и начнете пользоваться. Для того чтобы он был у вас постоянно, необходимо пополнять вовремя свой счет. Абонплата списывается в первый день месяца, поэтому к этому моменту на счету должны быть деньги.


1-ой Конной Армии - 11; 12

12-го Апреля - 20; 22; 24; 26; 30; 32; 34; 26; 30; 34; 36

12-го Апреля - 4; 5; 6; 7А; 7; 8; 10/46

17-го Партсъезда - 8; 10; 12; 15; 20; 22; 24; 28; 30А; 30; 32; 34Б

17-го (XVII) Партсъезда пер. - 2; 4; 10; 12; 14; 18

23-го Августа - 16А; 16; 18; 20; 22; 24А; 24; 26А; 26; 38; 39; 40; 42; 43Б; 43; 44; 46; 47; 48; 51; 55А; 55; 58; 59; 62; 63; 65; 67А; 67; 68; 70; 73; 75; 77; 79; 81

23-го Августа пер. - 1; 5; 6; 7; 10

2-ой пятилетки - 1А; 1Б; 1В; 2А; 2В; 2Д; 57; 59

3-го Интернационала - 10/10; 14

50-летия ВЛКСМ пр. - 32А; 32/186; 34А; 34Б; 34В; 34Г; 34Д; 34; 36А; 36; 38Б; 38Г; 38Д; 38; 40А; 40; 42А; 42Б; 42В; 42; 44А; 44; 47/19; 51А; 51Б; 51В; 51Г; 51; 53А; 53; 57/106; 59А; 59Б; 59В; 59Г; 59; 61А; 61; 63А; 63; 65А; 65; 67; 68; 69А; 69; 70; 71; 72А; 72Б; 72В; 72; 73; 74; 75А; 75; 76; 77; 79; 81; 83; 84; 86; 87; 89; 90; 91; 94; 96/153

50-летия СССР пр. - 2; 4; 6; 8; 20; 156

50-летия СССР пр. - 12; 16

Алексеевская - 14А; 14Б; 30

Архангельская - 10; 10а; 12

Архитекторов - 22; 24; 26; 28; 30

Аскольдовская - 6б; 6в

Астрономическая - 7; 9; 13; 15; 17; 19; 21; 25; 27; 35А; 35Б; 35В; 35Г; 35Д; 35Е; 35Ж; 35З; 35И; 37; 39; 44А; 44Б; 44В

Ахсарова Энвера - 1А; 1Б; 1В; 1; 3Б; 3В; 3Г; 3; 5; 7; 9; 11А; 11; 13; 15А; 15; 17; 18; 19; 20; 23; 25

Бакулина - 1; 3; 3А; 3Б; 4; 6; 9/13; 11; 14; 86Б

Балакирева - 20; 46; 50А; 50

Балканская - 15/3; 17а; 19а; 21

Барабашова Академика - 36А; 36/1; 38А; 38; 40; 46А

Белогорская - 1б

Благодатная - 2А; 2

Блюхера - 3А; 3; 7; 9; 11; 13А; 13Б; 13В; 13; 15Б; 15; 17; 18; 20А; 20Б; 20; 22А; 22; 24А; 24Б; 24В; 24Г; 24; 26А; 26; 28; 38А; 40; 41; 44А; 44; 45; 46; 48; 50; 52; 54; 56; 58Б; 58; 60; 62; 64

Блюхера - 21; 21а; 21б; 23; 23б; 23в; 23д; 23е; 25; 25б; 25в; 25г; 27; 27а; 27б; 27в; 29; 33; 33а; 35/81

Богдана Хмельницкого - 4; 6; 10; 12; 14; 16; 20; 26; 28/53

Богомольца Академика - 1; 3А; 3; 5; 7; 9А; 9Б; 9; 11; 13; 19; 21; 23; 25; 27; 29; 31; 33; 37; 39

Болгарская - 14

Болгарский переулок - 3

Большая Кольцевая - 6; 8; 14; 116; 124; 128; 132; 136А; 136; 138

Борзенка Сергея - 2; 3; 4; 5; 7; 8; 13/1

Броненосца Потемкин - 1

Брянский пер. - 7

Вальтера Академика - 5; 7; 10; 13

Велозаводская - 20; 22; 24; 26; 28; 30А; 30; 32; 36; 38

Власенка - 3; 4; 5; 8; 9; 10; 12; 16; 18; 22; 24

Второй Пятилетки - 1А; 1Б; 1В; 2А; 2В; 2Д; 57; 59

Гагарина Юрия - 37; 38а; 39; 40; 41а; 43а; 44; 45а; 46; 47а; 48; 49а; 50; 52; 54; 56; 58; 60; 62; 64; 66; 68; 72; 74; 76; 78; 80; 82; 84; 86; 92; 157; 157/6; 165; 165/1; 165/2; 165/3; 165/4; 165а; 167; 167а; 169а; 169б; 170; 170/1; 171; 171а; 173а; 173в; 174; 174/11; 174/2; 174/3; 174/5; 174/6; 174/7; 175; 175а; 176; 176/10; 176/11; 176/2; 176/3; 176/4; 176/5; 176/6; 176/7; 176/8; 176/9; 177; 179; 180; 180/1; 180/2; 180/3; 180/4

Гарибальди - 1А; 1; 3А; 3; 4; 5; 6В; 6; 8А; 10; 12

Гарибальди - 3А

Гаркуши Ильи - 3

Гацева - 1; 7А; 7Б; 7

Героев Сталинграда пр. - 144/2; 150Б

Гвардейцев Широниновцев - 5А; 5Б; 5В; 5; 7; 9А; 9Б; 9; 10А; 10Б; 10; 11Б; 11В; 11; 13; 14Б; 14В; 14; 15/46; 18А; 18Б; 18В; 18Г; 18Д; 18; 21А; 21Б; 21; 22А; 22Б; 22; 23; 24А; 24; 25; 26; 26б; 27; 28А; 28Б; 28; 29; 47А; 47; 49А; 49Б; 49В; 49Г; 49; 50А; 50В; 50; 51; 52; 52; 53; 53А; 54А; 54; 55; 58; 60; 62; 73; 73А; 73В; 73Г; 77; 79; 79А; 79Б; 79В; 79Г; 81; 84; 88; 91; 92; 93; 94; 95; 96/30; 97; 99; 101; 102; 108; 112; 114

Гвардейцев Широниновцев - 38а; 38б; 38в; 40; 40б; 40в; 40г; 40д; 42б; 44б; 44в; 59; 59а; 59б; 59в; 59г; 59д; 61а; 63а; 63б; 65; 65а; 65в; 109; 111; 113; 121; 123; 125; 127

Геров Сталинграда пр. - 136; 138; 144/1; 144/2; 146Б; 146Г; 146; 148А; 148В; 148; 150Б; 150; 152А; 152; 154А; 154; 156

Геров Труда - 2/48; 4А; 4Б; 4В; 4Г; 4; 10; 12А; 12Б; 12Г; 12Е; 12; 15А; 15Б; 17А; 17Б; 17; 19Б; 19В; 19Г; 19; 20А; 20Б; 20/321; 21А; 21; 25/71; 29А; 29Б; 29В; 29; 33Г; 33Д; 33Е; 37Д; 43; 45; 47А; 47Б; 47; 49; 66; 68А; 68Б; 68Д; 68; 70

Геров Труда - 28; 28а; 28б; 30; 32; 34; 36а; 36б; 38а; 46; 48; 48а; 48д; 48е; 50; 54; 54а; 56; 60; 60а; 60б

Грицевца Сергея - 11А; 11; 13; 17А; 17; 19А; 19; 25; 27; 33А; 33; 35; 37; 39; 45; 47; 49; 51А; 51

Грицевца Сергея - 14; 14а; 16; 16а; 18; 18а; 20; 20а; 20б; 22; 24; 26; 28; 28а; 46; 46а; 48; 48а; 48б; 50; 50а; 52; 52а; 54; 54а

Грицевца Сергея бульвар - 3; 4; 5; 6; 7; 9; 10; 11; 12

Грозненская - 36; 38; 40; 44; 46; 52; 54; 56; 56а

Деревянко Алексея - 1; 3А; 3Б; 3В; 4А; 4; 6; 7; 8; 10; 11; 12; 38; 40; 42; 46; 48; 50; 52

Державинская - 2; 2б

Дзюбы - 2; 3; 4; 5; 7; 9

Днепровская - 1

Добролюбова - 18

Дружбы Народов - 202; 204; 206; 208; 218; 228А; 228; 232А; 232Б; 232В; 236А; 236; 238; 240; 242; 244; 246; 253; 255; 263; 267; 269; 271; 277; 279; 281

Дружбы Народов - 203; 205; 205; 211; 217; 221; 223; 225; 227; 229; 231; 233; 235; 237; 243; 245

Есенина Сергея - 1; 5; 7; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 21

Жукова Маршала пр. - 10А; 10В; 10Г; 10Д; 10; 12А; 12Б; 12В; 12

Жукова Маршала пр. - 3; 5; 5/1; 5/2; 7; 13; 18а; 21/1; 23; 25; 27; 31; 37; 39; 41; 45; 51; 53; 55

Жуковского проспект - 1; 3; 5; 7; 9; 11; 13; 15

Жуковского пр. - 5

Залесская - 1; 1а; 3; 3а; 5

Зерновая - 6; 6/3; 6/4; 6/6; 6/7; 6/8; 53; 53а; 53б; 53в; 53г; 53д; 53е; 55; 55а; 55б; 55в

Зерновой переулок - 5; 5а; 5б; 5в; 5г; 6/1; 6/2; 6/3; 6/4; 6/5; 6/6; 6/7

Золочевская - 12; 21; 24; 24а; 25; 28; 28а; 30/1

Зубарева Александра - 41; 43

Зубарева Александра - 45; 47; 49; 49а; 55; 57; 61; 63

Ильинская - 59; 61; 63; 67

Ильича проспект - 70; 91; 93; 95; 95а; 97; 99; 101; 103; 103а; 105; 107; 115; 117; 119; 127; 129

Инициативная - 4; 10/24

Искринская - 17 корп.1; 17 корп.2

Истоминская - 57

Камская - 1

Катаева - 9; 11; 13

Кашубы - 2; 2/1; 3; 5; 7; 11; 13

Киргизкая - 1; 3; 4; 5а; 6б; 9а; 9б; 9д; 12

Кирова - 11

Китаенко - 3а; 3б; 4; 5в; 6; 8; 10

Клапцова Дмитрия - 1; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 11

Клочковская - 101а; 101б; 101в; 105а; 105б; 115; 191; 191а; 193; 193а; 193б; 195; 195г; 195д; 197; 197а; 197б; 197в; 197г; 199; 199б; 199в; 199г; 201; 201а

Клочковская - 148А; 150А; 152А; 154А; 186Б; 274; 276А; 276Б; 276

Коломенская - 7А; 15; 25; 27; 25 КОРП.2

Командарма Корка - 4; 10; 12; 14; 16; 18; 26; 28

Командарма Корка - 38; 42; 44; 48/2; 50; 54; 56

Командарма Уборевича - 6А; 6; 8А; 8Б; 8; 10; 12; 14; 16; 18А; 18; 20А; 20; 22; 24А; 24; 30Б; 32А; 32Б; 32; 34А; 34Б; 36Б; 36В; 36; 38А; 40А; 40Б; 42А; 42Б; 44В; 44; 50; 52

Коммунальный проезд - 3А

Комсомольское шоссе - 10; 47; 49а; 51; 53; 57; 57а; 59; 81; 83; 83а; 83б; 83в; 85

Корчагинцев - 1; 5; 7; 9А; 9; 11А; 11; 18; 23; 25; 27; 32; 34; 36; 40; 42; 48; 50; 52; 54; 56

Косиора пр. - 69А; 69Б; 69В; 69Г; 71; 73; 75; 77; 79; 81; 99; 114; 116А; 120; 140; 142; 146; 148; 154А; 154; 156; 158; 160/32

Косиора пр. - 103/41; 111; 115; 138/21; 164; 166; 168; 170; 176; 178; 182; 184

Космическая - 11; 22; 23; 24А; 25; 27; 47

Космонавтов - 3

Костичева - 17; 19

Краснодарская - 171 корп.1; 171 корп.2; 171 корп.3; 171А; 171В; 171Г; 171Д; 171Е; 171Ж; 171З; 177А; 177Б; 177; 179А; 179Б; 179; 185

Кривомазовская - 6; 8; 10

Кричевского - 28; 29; 30; 31; 32; 33; 37; 38; 39; 40; 41

Курчатова Академика пр. - 4; 6; 8А; 8; 10; 12; 21; 25; 27; 28

Лебединская - 1; 5

Ленина - 29; 41

Ленина пр. - 11; 13; 15; 17; 18/9; 19А; 19Б; 19; 21А; 22; 23; 24; 26; 28; 30; 32; 37; 39А; 39; 41А; 41/43; 48А; 48; 52; 54; 64А; 64Б; 64; 66А; 68А; 68; 70; 72; 74; 76; 78; 80; 82; 84; 86

Лесопарковая - 7

Лесопарковый 1-й пер. - 5

Лесопарковый 2-й пер. - 8

Лопанская - 31

Луи Пастера - 318; 353; 355; 357; 359

Людвига Свободы пр. - 20; 24; 26; 31; 32; 33; 34; 35А; 35Б; 35В; 35; 36А; 36; 37; 39А; 39Б; 39В; 39; 40А; 40Б; 40; 41; 42А; 42; 46А; 46Б; 46В; 48А; 50а; 50б; 50; 58

Ляпунова Академика - 7; 9; 11

Макеевская - 53а

Матросова Александра - 6а; 6б; 8; 8а; 12; 12б; 14; 14а; 16; 18б

Межлаука - 2; 3; 3/1; 3/2; 4; 4/1; 5; 5/1; 5/2; 6; 6/1; 7/1; 7/2; 9; 9/1; 9/2; 9/3

Менделеева - 23/2

Метростроителей - 1; 3; 4; 6; 8; 10; 11; 15; 20; 22

Метростроителей - 25; 27; 29; 34; 40; 42

Минайленка Ивана - 4; 7; 11; 13

Мира - 42; 44; 46А; 46Б; 46; 50; 52/2; 54/1

Мира бульвар - 1; 2; 3; 4

Мира пер. - 6А

Монюшко - 3; 3а; 12; 12а; 14; 16

Морозова - 32; 34

Московский пр. - 89; 91; 92/1; 95; 97; 131а; 131б; 131в; 190/1; 192; 192/2; 192/3; 196/1; 196/2; 198; 198/1; 198/2; 200/1; 200/2; 202; 202/1202/2; 204/1; 220; 222; 222а; 226; 226а; 228; 232; 232а; 234; 234; 234а; 236; 238; 238а; 240; 242/2

Московский пр. - 206А; 208; 208/1; 210; 210/1; 210/2; 212; 214/1; 214/2; 248А; 248Б; 248В; 248Г; 248; 250А; 250В; 250; 252А; 252; 254Б; 254В; 286; 288; 290; 292; 294; 296А; 296; 298; 300; 302А; 302; 304А; 304; 308; 310; 312; 314; 316; 318

Мохначанская - 73; 75; 77; 79; 81; 83; 85; 87

Нариманова - 4; 6

Новгородская - 2; 4А; 4; 6А; 6; 8; 10; 12; 16; 18; 20; 22; 38/44; 44

Новопрудная - 4; 9А

Ньютона - 6; 8; 10; 10а

125; 125/1; 125/2; 129В; 133А; 133Б; 133В; 133Г; 133; 135А; 135; 139А; 139Б; 139Г; 139; 141; 143А; 143 Ньютона - 107; 111А; 115А; 115/1; 115/2; 125; 125/1; 125/2; 129В; 133А; 133Б; 133В; 133Г; 133; 135А; 135; 139А; 139Б; 139Г; 139; 141; 143А; 143

Октябрьской революции - 108; 112

Октябрьской революции - 170; 172; 174

Олимпийская - 1А; 1; 7А; 7; 9А; 9; 11; 13; 15; 21; 23; 29; 31; 33; 35

Орджоникидзе пр. - 21/138; 23; 25; 29; 31; 33; 37; 39; 43/21

Оренбургская - 6

Ощепкова Андрея - 4; 4/1; 4/2; 8; 8/1; 8/2; 10; 10/1; 14/1; 14/2; 14/22; 16; 16/2

Ощепкова Андрея - 11; 13

Павлова Академика - 130; 132А; 132Б; 132В; 132Г; 132; 134Б; 134/16; 160В; 160Г; 162А; 162Б; 162В; 162Е; 162Ж; 162; 305; 307; 309Б; 309; 311А; 311; 313А; 313; 315; 319А; 319

Павлова Академика - 140; 140а; 140в; 140г; 140д; 142; 142в; 142г; 146; 146а; 148а

Пермская - 6; 9; 11; 12/14; 15; 17; 19; 20; 23; 25; 27

Плехановская - 42а; 50

Плиточная - 65а; 65б; 79; 79а; 79д; 79е

Победы пр. - 48А; 48; 50А; 52А; 52Б; 54А; 54Б; 54; 56; 58; 60А; 60; 61Б; 61; 62А; 62Б; 62В; 62Г; 62Д; 62; 64; 65А; 65Б; 66А; 66В; 66; 67; 68А; 68Б; 68В; 68Г; 68; 70; 71Б; 71; 72А; 72Б; 72В; 72Г; 72; 73А; 73Б; 74А; 74Б; 74В; 74Г; 74; 75Б; 75; 76; 77Б; 77; 78А; 78Б; 78В; 78; 79

Победителей - 4; 6; 8; 10

Познанская - 1; 2; 3А; 3; 4; 5; 6; 7; 8А; 8Б; 8; 9; 10; 11А; 11Б; 11В; 11; 12

Полевая - 2; 4; 6; 8; 10

Полтавский Путь - 148/2; 152; 152а; 154; 155; 156; 161; 167; 169; 171; 175; 177; 177а; 188; 188/10; 188/11; 188/12; 188в; 190; 190/4; 190/9

Постышева проспект - 12а; 20; 24; 26

Потемкина - 1

Продольная - 1А; 1Б; 1; 3А; 3Б; 3

Проскуры Академика - 3; 5А; 5Б; 5В; 5Г; 5Д; 5; 9А; 9В; 9Г; 9Д; 9

Профсоюзный бульвар - 3; 9; 9а; 64; 64а; 66

Ржевский переулок - 12

Рабкоровская - 24

Роганская - 89; 89в; 100б; 100в

Родниковая - 3; 7; 9А; 9; 13; 15

Ростовская - 3; 5; 7

Рыбалко Маршала - 1; 3; 4; 4/1; 4/2; 5; 6; 7; 8; 10; 11/1; 13; 14; 15; 16; 17/12; 18; 20; 45; 47Б; 47В; 47; 49В; 49Г; 49; 51; 87; 89

Рыбалко Маршала - 21/15; 23; 24/17; 27; 29; 33; 35; 37; 38; 39; 40; 44; 46; 48/24

Садовый проезд - 3; 5А; 5; 9; 11А; 11

Садовый проезд - 4а; 10; 10а; 12а; 14; 16; 18; 18/1; 18/2; 20; 20а; 22; 22а; 22б; 24; 26; 28; 30

Садовопарковая - 2; 4; 6; 8

Салтовское шоссе - 100; 102; 104а; 104б; 106б; 108; 112; 112а; 114; 118; 120

Салтовское шоссе - 139А; 139Б; 139В; 141А; 141Б; 141; 145В; 145; 147; 155/93; 157А; 157; 159/84; 240А; 240Б; 240В; 240Г; 240; 242А; 242Б; 242; 244; 246А; 246; 248А; 250А; 254; 256; 258; 260А; 260; 262А; 262

Саперная - 16; 20; 30; 34

Светлая - 1А; 1; 2А; 2Б; 2; 3А; 3Б; 3; 6А; 8А; 8; 9А; 11А; 13А; 13Б; 17; 19; 21; 23А; 23; 27А; 27Б; 27; 47; 49А; 49Б; 49

Свинаренко Петра - 1; 7; 9; 12а; 14; 18; 20

Свистуна - 7; 16; 18; 20; 22

Северный пер. - 1; 3; 5; 7

Селянская - 18; 20; 22; 24; 26; 28; 28а; 30; 30а; 32; 34; 34а; 36; 76

Синельникова Академика - 1; 3

Славы проспект - 7; 9; 11

Слинько - 1; 2; 2а; 2б; 3; 3/1; 3/2; 4; 4а; 5; 5/2; 5/3; 6; 6б; 7; 8; 8а; 9; 9/1; 10; 11; 12; 12а; 13; 13/1; 14; 14а; 15; 16; 16а; 18; 20; 20а

Соколова - 2; 4; 8

Соколова - 10; 33; 38; 40; 44; 46; 48

Солнечная - 1; 3; 5; 7; 9; 13

Социалистическая - 1; 8б; 48; 50; 52; 54; 56; 58; 60; 60а; 62; 63; 64; 65; 68; 68а; 70; 70а; 74

Стадионный проезд - 2; 4; 4/3; 4/4; 5; 6; 6/1; 6/3; 8; 8/1; 8/2; 8/4; 8/5; 9; 10/1; 12; 12/1; 13; 21

Станкостроительная - 2; 3; 5; 6; 9

Старицкого - 9; 13; 15; 16

Старопрудная - 4; 6; 8; 12; 14

Старошишковская - 2; 6; 7; 9А; 9; 10; 11; 12

Сухумская - 4а; 24

Танкопия - 6А; 6; 7; 7/1; 7/2; 8А; 8Б; 8Г; 8; 10; 12А; 12; 14А; 14; 29; 29/1; 31/1; 31/2; 31/3; 33; 35; 35/2; 37; 37/1; 39/18

Танкопия - 9/3; 9/23; 9а; 11/2; 11/3; 13/6; 13/7; 16; 19/1; 19/2; 20; 22б; 24; 26б; 28; 28а; 32; 34; 37/2; 41а; 41б; 45; 47; 49; 51

Тарасовский пер. - 4; 12

Тимуровцев - 15; 17А; 17Б; 17; 19; 21; 23А; 23; 25А; 25; 27; 29А; 29В; 29Г; 29Д; 29; 34Б; 34В; 34; 36А; 36; 38; 40А; 44; 48; 50; 52А; 52; 54; 56/13; 58; 62; 64; 66; 68; 70; 72А; 72; 74; 76А; 76; 78; 80А; 80; 82

Титаренковский переулок - ; 2; 4; 18; 20; 24; 26; 28

Тинякова - 26; 28; 30

Тобольская - 38А; 38; 45; 46Б; 46В; 47; 49

Тракторостроителей проспект - 63; 65А; 65В; 65Д; 65; 67А; 67; 69А; 69; 71Б; 71В; 71Г; 71Д; 71; 77А; 77; 79/42; 88; 90А; 90Б; 90; 92А; 92Б; 92; 94А; 94Б; 94; 96; 98А; 98; 100А; 100Б; 100В; 102А; 102Б; 102В; 102Г; 103; 105; 107А; 107Б; 107В; 107; 108А; 108; 110А; 110Б; 112; 114А; 114Б; 114; 116; 118А; 118Б; 118; 120; 122; 124А; 124Б; 124; 126А; 126Б; 126; 128; 130А; 130Б; 130В; 130; 134А; 134Б; 134; 138А; 138Б; 138В; 138; 140А; 140Б; 142; 158А; 158; 160Б; 160; 162А; 162Б; 162В; 162Г; 162Д

Тракторостроителей проспект - 83; 83г; 83д; 83у; 85; 85а; 85в; 85г; 87; 87а; 87б; 8989б; 93; 95; 95а

Туркестанская - 22; 24; 26; 26а; 28; 30

Ужвий Натальи - 60; 62; 70; 78; 80; 82; 86; 88; 90; 96; 98

Ужвий Натальи - 96; 98; 100; 102; 104; 106; 108; 112

Ферганская - 29; 31; 31б; 33; 33а; 33б; 34; 36

Фесенковская - 8; 16

Фесенковский въезд - 2; 8; 9; 12

Фонвизина - 15; 17

Франтишека Крала - 23; 25А; 25; 27; 29; 31; 33А; 35; 37А; 37; 39; 41; 43

Франтишека Крала - 43/21; 45; 55; 63; 65; 69; 71

Фрунзе проспект - 7; 9; 11; 13; 17/34; 19; 21; 25; 31; 36; 42; 44; 46; 52; 54/47

Фрунзе проспект - 37/36; 45; 47; 49; 51; 51а; 53; 55; 55а; 57; 59; 59а; 61; 63; 65/51

Харьковских Дивизий - 3; 5; 5/1; 7; 7/1; 7/2; 9; 9/1; 11/2; 13; 14; 15; 17; 17/1; 17/2; 19; 19/1; 19/2

Харьковских Дивизий - 4; 4/1; 6; 6/1; 6/2; 8/1; 8/2; 10/1

Хмельницкого Богдана - 4; 6; 10; 12; 14; 16; 20; 26; 28/53

Цюрупи - 5; 29

Чередниченковский переулок - 7

Чугуевская - 27; 27а; 29; 33

Шарикова - 36; 37; 38; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 47; 49; 50; 52; 54

Шевченко - 333; 335; 337; 339; 341; 343

Шекспира - 6; 8; 10; 12А; 12; 16; 24; 26

Шишковская - 6А; 6; 8А; 8; 10; 12; 14; 16; 18; 20

Электровозная - 9; 15; 17; 17а; 19; 21

Элизарова - 4; 8; 10; 12; 14; 16

Энтузиастов - 1; 3

Эйдемана Роберта - 2А; 2; 3; 4А; 4; 5А; 5; 8А; 8; 10; 12; 15А

Юрьева бульвар - 3/1; 9; 9/3; 11; 13; 15; 19; 19/1; 19/2

Якира - 3а; 12

Яроша Отакара - 15; 17Б; 17; 25/46; 27; 29; 33; 37; 39; 41; 43; 45; 47; 51; 53; 55; 59; 61А; 61

Якщо вашого будинку немає у списку, можливо, він просто не внесений. Зв'яжіться з оператором для уточнення можливості підключення. У приватному секторі підключення не можливе.

Якщо ваш будинок є у списку, залишити заявку на підключення до "Домашнього інтернету" в Харькове можна на сайті Київстар у розділі  - подати заявку на підключення, або за телефонами: 0933380023 (Lifecell), 0984662498 (Київстар), 0992902866 (Vodafone).